خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 07 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

امیرعبداللهیان: درود بر این ملت بزرگ که در همه‌ی بزنگاه‌ها ایران را فریاد زد - تسنیم

تسنیم | بین‌الملل | یکشنبه، 22 بهمن 1402 - 15:15
وزیر امور خارجه کشورمان در پیامی به مناسبت حضور مردم ایران در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن نوشت: درود بر این ملت بزرگ که در این سال ها و همه ی بزنگاه ها علی رغم تنوع افکار و سلایق همواره ایران را فریاد زد و لحظه ای از آرمان خواهی خود عقب ننشست.
ملت،انقلاب،اسلامي،ايران،سالروز،نوشت

به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری تسنیم، حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان در پیامی به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در حساب رسمی خود در اینستاگرام نوشت: فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را به ملت بزرگ و همیشه سرافراز ایران عزیز تبریک عرض می‌کنم.
وی افزود: 45 سال از اراده ایرانیان برای کسب استقلال و آزادی می‌گذرد و همچنان این ملت بزرگ با عزم راسخ و استحکام یافته از خون پاک شهیدان در مسیر ارزش‌های والای انقلاب اسلامی ملت ایران به رهبری امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری در حرکت است.
وزیر امور خارجه کشورمان همچنین نوشت: درود بر این ملت بزرگ که در این سال‌ها و همه‌ی بزنگاه‌ها علی رغم تنوع افکار و سلایق همواره ایران را فریاد زد و لحظه‌ای از آرمان خواهی خود عقب ننشست.
امیرعبداللهیان: کمک به پیشرفت روند سیاسی در لبنان از اولویت‌های دولت است
انتهای پیام/