خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 06 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

دشمن جرأت قد علم کردن در مقابل ایران را ندارد/ اضمحلال و نابودی آمریکا را خواهیم دید + فیلم

تسنیم | استان‌ها | یکشنبه، 22 بهمن 1402 - 15:14
مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج گفت: دشمن جرات قد علم کردن در مقابل جمهوری اسلامی را ندارد یعنی پیام حضور مردم را در صحنه دریافت کرده و ان شاالله به زودی دشمن از منطقه بیرون می رود و اضمحلال و نابودی آمریکا را خواهیم دید.
انقلاب،حضور،اسلامي،صحنه،انتخابات،ايران،شي،دشمن

حجت‌الاسلام والمسلمین علی رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به حضور گسترده مردم در صحنه راهپیمایی 22 بهمن اظهار داشت: این انقلاب متعلق به مردم است و صاحبان اصلی این انقلاب مردم هستند و هیچ زمانی لازم نیست به مردم بگوییم در مراسمات برای دفاع از انقلاب حضور داشته باشند چراکه وقتی فردی یک شی با ارزش داشته باشد برای حفظ آن تلاش می‌کند.
وی افزود: انقلاب ‌متعلق به مردم است و آحاد مردم برای نگهداری از این شی قیمتی تمام توان خود را به کار می‌گیرند.
این انقلاب باارزش‌ترین شی برای مردم اسلامی است و مردم همیشه در صحنه بودند و پشتیبانی خود را از این انقلاب و نظام به نمایش گذاشته‌اند.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج مستضعفین بیان کرد: 45 سال از عمر انقلاب اسلامی گذشته و مردم هر سال بهتر از سال قبل برای صیانت از انقلاب و دفاع از انقلاب خود در صحنه حاضر شدند و دشمنان پیام این راهپیمایی‌ها را همیشه دریافت کرده‌اند.
همین که دشمن در مقابل ایران اسلامی و جبهه مقاومت کم آوده نشان از این دارد که پیام جمهوری اسلامی و مردم این سرزمین را دریافت کرده است.
رضایی عنوان کرد: همین که دشمن جرات قد علم کردن در مقابل جمهوری اسلامی را ندارد یعنی پیام حضور مردم را در صحنه دریافت کرده است و ان‌شاالله به زودی دشمن از منطقه بیرون می‌رود و اضمحلال و نابودی آمریکا را خواهیم دید.
وی با اشاره به پیش بینی حضور مردم در انتخابات پیشرو گفت: مردم ایران در کل ایران اسلامی و مراکز استان‌ها و روستاها برای دفاع از میهن و انقلاب خود در صحنه حاضر شدند بنابراین در انتخابات پیشرو حتما مانند گذشته که در بیش از 30 یا 40 انتخابات حضور داشتند نیز انجام وظیفه لازم را خواهند داشت.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: مردم با حضور و مشارکت گسترده در انتخابات و انتخاب نماینده اصلح و حضور گسترده خود در پای صندوق‌های اخذ رای، بار دیگر ثابت می‌کنند که این انقلاب و نظام را دوست دارند و به ایران عزیز خود وفادارند.
.
انتهای پیام/711/