خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 06 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

حضور مهاجرین افغانستانی و رزمندگان لشکر فاطمیون در راهپیمایی 22 بهمن مشهد مقدس

تسنیم | بین‌الملل | یکشنبه، 22 بهمن 1402 - 13:31
جشن چهل وپنجمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با حضور پرشور مهاجرین افغانستانی و رزمندگان لشکر فاطمیون در مشهد مقدس برگزار شد.
افغانستاني،مهاجرين،انقلاب،اسلامي،لشكر،راهپيمايي

به گزارش دفتر منطقه‌ای خبرگزاری تسنیم، جشن چهل‌وپنجمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و راهپیمایی 22 بهمن با مشارکت پرشور مهاجرین افغانستانی، خانواده شهدای مدافع حرم از لشکر فاطمیون و نیز رزمندگان این لشکر برگزار شدکه با حضور خود با امام راحل و‌ آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید پیمان کردند.
صبح امروز مهاجرین افغانستانی اعم از نخبگان و‌ فعالان فرهنگی و دانش‌آموزان و پدران و مادران از ساعات اولیه حضور باشکوهی در راهپیمایی 22 بهمن داشتند و بار دیگر آن بیان امام راحل که می‌فرمودند اسلام مرز ندارد را به منصه ظهور گذاشتند.
حضور مهاجرین افغانستانی در راهپیمایی امروز نشان داد که افغانستان و‌ ایران جان یکدیگر هستند و پیروزی انقلاب اسلامی به منزله پیروزی همه جهان اسلام است.
دلاورمردان فاطمیون نیز با برافراشتن پرچم‌های زردرنگ این لشکر که بارها رعب و ترس بسیاری بر دل تروریست‌های تکفیری‌ انداخته است، در کنار سایر مهاجرین افغانستانی پیام وحدت و همدلی خود را اعلام داشته، آرمان‌های مقدس خود را نسبت به هویت انقلاب اسلامی فریاد زدند.
انتهای پیام/.