خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 11 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

برگزاری باشکوه انتخابات فتنه استکبار را خنثی خواهد کرد

تسنیم | استان‌ها | یکشنبه، 22 بهمن 1402 - 12:48
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: انتخابات باشکوه در 11 اسفند امسال توطئه دشمنان را خنثی و به قدرت و استحکام نظام اسلامی خواهد افزود.
دشمن،حضور،مجلس،ايران،فتنه،ملت،كميسيون،امنيت،انتخابات،سياست،خ ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، وحید جلال‌‌زاده در مراسم راهیپمایی یوم‌الله 22 بهمن در اردبیل، اظهار داشت: دشمن بعد از ناکامی در فتنه سال گذشته عزم خود را جزم کرده تا مانع از حضور باشکوه مردم ایران در پای صندوق‌های رأی شده و به نوعی زمینه دلسردی و ناامیدی ملت ایران را فراهم کند.
وی تصریح کرد: دشمن در این انتقام‌جویی به دنبال تضعیف فضای انتخاباتی است تا از شکوه و عظمت حضور مردم کاسته و به نوعی اهداف شوم خود را پیاده کند.
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به رهنمودهای اخیر مقام معظم رهبری خطاب به مسئولان و مردم اشاره کرد و گفت: مسئولان در کنار خدمتگزاری مضاعف، باید اسباب رضایت و امیدواری مردم را فراهم کنند تا انتخابات که پرچم این انقلاب است، همچنان با عظمت به اهتزاز درآید.
جلال‌زاده افزود: انتخابات در کشور ما حتی در سخت ترین روزهای جنگ و فتنه‌انگیزی دشمنان تعطیل نشده و تجلیل اراده ملت ایران است و باید مردم لبیکی مجدد به امام و خون شهدا داده و در صحنه حاضر باشند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: در این انتخابات می‌توان به دشمن بدل زده و زمینه ناامیدی آنها را فراهم کرد تا بار دیگر دشمن بداند که مردم پای نظام هستند و هیچ وقت خسته و ناامید نمی‌شوند.
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اضافه کرد: با حضور در انتخابات می‌توان به مظلومیت شهدای فلسطین و مقاومت پاسخی ارزشی داد و ضرورت دارد در این عرصه ما با سیدالشهدا (ع)، شهدا و جان برکفان این نظام معامله کرده و تجدید بیعتی مجدد داشته باشیم.
جلال‌زاده به صلابت و صداقت مردم استان اردبیل در دفاع از انقلاب و تقدیم سه هزار و 400 شهید اشاره کرد و ادامه داد: در راهپیمایی امروز مردم دیار سبلان بار دیگر نشان دادند که ادامه دهنده نهضت سال 57 هستند تا برای همیشه دشمنان و مستکبران را ناامید کنند.
وی به پایان عمر مارکسیسم و لیبرالیسم در سال‌های اخیر اشاره کرد و گفت: انقلاب اسلامی به سلطه لیبرالیسم و سایر اندیشه‌های باطل پایان داده و وعده الهی را در پیروزی جبهه حق بر باطل جامه عمل پوشانده است.
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معجزه امام را در اتکا به قدرت مردم و منشأ تولید صلابت برای این کشور یادآور شد و بیان کرد: مردم همچنان ایمان و باوری اعتقاد به این نظام و دستاوردهای آن دارند و هیچ وقت در سنگر دفاع از این نظام کوتاه نمی‌آیند.
جلال‌زاده ضرورت حل مشکلات مردم را در کنار برقراری عدالت و دستیابی به پیشرفت‌های روزافزون یادآور شد و تصریح کرد: استکبار جهانی در این سال‌ها همواره سعی کرده تا بذر ناامیدی و یأس را در دل مردم بیفکند اما هیچ وقت ملت آگاه ایران در تله دشمن نیفتاده است.
45 سال است که ما شاهد موفقیت و حرکت‌های معنوی این ملت در صحنه‌های مختلف هستیم و طعم خوشایند پیشرفت و حرکت رو به جلو در سایه حضور مردم در صحنه‌های مختلف کشیده شده است.
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از فتنه سال گذشته به عنوان فتنه اکبر یاد کرد و افزود: دشمن در فتنه گذشته با جنگ ترکیبی سعی کرد تا به شکوه جمهوری اسلامی ایران ضربه بزند، اما حضور مردم در راهپیمایی 13 آبان و 22 بهمن سال گذشته بساط این فتنه‌گری‌ها را برچید و برای همیشه دشمن از اهداف پلید خود ناامید شد.
جلال‌زاده در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: هر چند بسیاری از کشورهای منطقه شیطان بزرگ را در این مسیر همراهی می‌کردند اما نتیجه این حیله‌گری‌ها جز ذلت و خواری دشمنان چیز دیگری نبود.
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی به انتقام‌جویی رژیم صهیونیستی از مردم غزه اشاره کرد و ادامه داد: در این حوادث تلخ و ناگوار ما دست همراهی برخی کشورهای منطقه را شاهد هستیم که انتظار می‌رود شریان حیاتی کمک به استکبار را قطع کرده و بیش از هر زمان دیگر تلاش کنند تا صهیونیسم زبون را از منطقه محو و نابود کنند.
انتهای پیام/131/