خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 05 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

القاصی مهر: حضور گسترده جوانان در راهپیمایی 22 بهمن، بیمه گر انقلاب است

تسنیم | اجتماعی و حوادث | یکشنبه، 22 بهمن 1402 - 12:12
رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: حضور گسترده جوانان در راهپیمایی 22 بهمن، بیمه گر انقلاب است.
اسلامي،انقلاب،حضور،راهپيمايي،گسترده

علی القاصی، رئیس کل دادگستری استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم اظهار کرد: امروز در روز جشن ولادت انقلاب اسلامی شاهد تجلی اراده مردم که بیمه‌کننده و حافظ ایران اسلامی است، هستیم.
رئیس کل دادگستری استان تهران با اشاره به حضور گسترده و فراگیر نسل جدید در راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی عنوان کرد: حضور میلیونی و گسترده مردم در راهپیمایی پیروزی انقلاب اسلامی دشمن را دچار یاس و ناامیدی کرده است.
وی با تاکید بر برخورداری ملت شریف ایران اسلامی از بصیرت عمیق خاطرنشان کرد: مردم نظام مقدس جمهوری اسلامی را دوست دارند چرا که آن را برای خود می‌دانند و از آن جهت که انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب مردم‌پایه است، در نتیجه مهم‌ترین پشتوانه آن نیز مردم هستند.
القاصی در ادامه اظهار کرد: آنچه که در راهپیمایی سال جاری جلوه‌گری می‌کرد، حضور گسترده نسل‌های جدید و دانش‌آموزان بود و بدون شک امروز با توجه به حضور اثرگذار قشر نوجوان و جوان انقلاب اسلامی بار دیگر بیمه و تمام توطئه ها نقش بر آب شد.
انتهای پیام/