خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 13 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ورود 900 دستگاه خودرو نجات و آمبولانس به ناوگان جمعیت هلال احمر تا عید نوروز

تسنیم | اجتماعی و حوادث | یکشنبه، 22 بهمن 1402 - 11:50
رئیس جمعیت هلال احمر از ورود 900 دستگاه خودرو نجات و آمبولانس به ناوگان جمعیت هلال احمر تا عید نوروز 1403 خبر داد.
احمر،هلال،حضور،كوليوند،امكانات،انقلاب

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، پیرحسین کولیوند؛ رئیس جمعیت هلال احمر امروز در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در جمع خبرنگاران اظهار کرد: همیشه از مردم عزیز تشکر داریم که در برنگاه‌های اصلی حضور جدی داشته و دارند؛ این مردم همواره و ‌با تمام وجود حضور حمایتی از انقلاب خود دارند.
وی افزود: انقلاب ما ریشه‌ای در قلب مردم است و قدردان این پایگاه مردمی هستند؛ مردم قطعاً با همین شور و شوق در انتخابات حضور پیدا می‌کنند و پاسخ یاوه‌گویی‌های استکبار را می‌دهند و اجازه نمی‌دهند کسی به این نظام و انقلاب و مردم آن تعدی کند.
رئیس جمعیت هلال احمر افزود: امسال مردم با حضور پرشورتری در راهپیمایی شرکت کرده‌اند.
کولیوند گفت: ما 3 میلیون داوطلب در هلال احمر داریم که مستمراً به ما اعلام می کنند که هم در راپیمایی 22 بهمن شرکت می‌کنند و هم در انتخابات روزهای آینده‌.
وی ادامه داد: خیلی از آنها درخواست امدادرسانی به مردم غزه و اعزام به آنجا را دارند و اگر مسیر باز شود آنها آماده امدادرسانی هستند‌‌.
کولیوند درباره آخرین وضعیت اضافه شدن امکانات زیرساختی به هلال احمر اظهار کرد: 300 آمبولانس ‌و 600 خودرو نجات تا عید نوروز به امکانات ما اضافه می شود و این امکانات هم‌اکنون در حال ترخیص از گمرکات است.
انتهای پیام/