خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 11 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

آغاز راهپیمایی 22 بهمن در شهرهای لرستان/ مردم حماسۀ غیرت و شکوه خلق کردند

تسنیم | استان‌ها | یکشنبه، 22 بهمن 1402 - 10:14
راهپیمایی 22 بهمن با خلق حماسه ای دیگر از غیرت و شکوه مردم در شهرهای لرستان آغاز شد.
22،بهمن،ميدان،انقلاب،راهپيمايي،لرستان،امام

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، راهپیمایی چهل‌وپنجمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با شعار«جشن ملی، مشارکت پرشور، آینده روشن» از ساعت 10 صبح 22 بهمن 1402 در شهرهای لرستان آغاز شد.
راهپیمایان در خرم‌آباد با در دست داشتن پرچم جمهوری اسلامی، تصاویر امام، مقام معظم رهبری و پرچم‌های مزین به شعارهای انقلابی از میدان شهدا به‌سمت میدان امام، پل انقلاب، خیابان انقلاب و میدان 22 بهمن در حال حرکت هستند.
برپایی موکب‌های عاشورایی و 22 غرفه و ایستگاه فرهنگی، تبلیغی و صلواتی و برگزاری جشن‌های روستایی از برنامه‌های پیش‌بینی‌شدۀ راهپیمایی 22 بهمن در شهرهای لرستان است.
مراسم 22 بهمن در خرم‌آباد با پرواز بادکنک‌ها و کاغذهای رنگی از میدان شهدا آغاز شد و مردم با شعارهای «یاد امام خمینی پاینده باد/ خامنه‌ای رهبر ما زنده باد»، «22 بهمن پنجاه‌وهفت/ پشت ستمگران عالم شکست» حماسه‌ای ماندگار از شکوه و غیرت را خلق کرده‌اند.
اجرای سرود «رفیق شهیدم» توسط دانش‌آموزان در مسیرهای راهپیمایی از دیگر برنامه‌های چهل‌وپنجمین سال‌روز پیروزی انقلاب در لرستان است.
سخنران مراسم 22 بهمن امسال در خرم‌آباد، رضامراد صحرایی، وزیر آموزش‌ و پرورش است.
انتهای پیام/644/