خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 10 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

نمایش باشکوه عشق به ایران؛ مردم دیار دارالمرحمه سمنان حماسه آفریدند

تسنیم | استان‌ها | یکشنبه، 22 بهمن 1402 - 10:14
هم زمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران مردم دیار دارالمرحمه باز هم حماسه آفریدند و در نمایشی باشکوه عشق به ایران سرافراز را نشان دادند.
انقلاب،اسلامي،ايران،سمنان،دشمنان،آمدند،استان

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، مردم استان سمنان با حضور پررنگ و دشمن‌شکن خود در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن، نشان دادند همیشه پای آرمان‌های انقلاب، شهدا هستند.
مردم استان سمنان همه با هم آمدند تا بگویند همیشه پای آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران هستند؛ انقلابی که با نثار هزاران خون شهید به ثمر نشسته است.
روز 22 بهمن روز پیروزی انقلاب اسلامی ایران همه با هم آمدند و دست در دست هم برای ایران اسلامی آمدند تا بگویند همه ما نظام جمهوری اسلامی ایران، شهدا، بنیان‌گذار انقلاب اسلامی ایران و رهبر خود را دوست داریم و اجازه دخالت به دشمنان را نمی‌دهیم.
مردم بصیر و ولایتمدار سمنان امروز نیز مانند سایر روزهای دیگر انقلاب به صحنه آمدند تا به دشمن بگویند انقلاب خود را دوست دارند و همیشه برای دفاع از آن در صحنه هستند.
امروز در سراسر این استان کویری شعارهای «استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی» طنین‌انداز شد و یک‌ بار دیگر پیر و جوان هم‌زمان با سراسر کشور با آرمان‌های انقلاب تجدید میثاق کردند.
سمنانی‌ها امروز با حضور حماسی خود مشت محکمی بر دهان دشمنان انقلاب زده و نشان دادند همانند روزهای نخستین انقلاب در صحنه هستند.
مردم آمده‌اند تا بگویند پایبند اعتقادات و آرمان‌های انقلابی و اسلامی خود هستند و هرگز اجازه نفوذ و تعدی را به دشمنان نمی‌دهند و این انقلاب با حمایت و پشتوانه مردم ایران اسلامی همواره تا زمانی که متصل به رهبری ولی‌عصر (عج) بشود پابرجا است و دشمنان رؤیای تخریب آن را از سر بیرون کنند.
به گزارش تسنیم، راهپیمایی جشن انقلاب امروز در 71 نقطه استان سمنان برگزار شد.
انتهای پیام/