خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 05 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

پاری سن ژرمن حاشیه امنیتش را 2 رقمی کرد

تسنیم | ورزشی | یکشنبه، 22 بهمن 1402 - 01:56
صدرنشین جدول رده بندی لوشامپیونه با کسب یک پیروزی خانگی آسان برابر لیل، گامی دیگر به سوی یک قهرمانی زودهنگام در این رقابت ها برداشت.
تيم،ليل،بازي،جدول،دقيقه،ثمر،رده،رساند،پيروزي

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در آخرین بازی شب دوم از هفته بیست‌و‌یکم لیگ دسته اول فوتبال فرانسه (لوشامپیونه)، شب گذشته (شنبه) از ساعت 23:30 به وقت تهران در ورزشگاه پارک‌دو‌پرنس شهر پاریس، تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن صدرنشین جدول رده‌بندی مسابقات میهمان خود لیل، تیم چهارم جدول را با نتیجه 3 بر یک شکست داد.
پیروزی تیم لوئیس انریکه در این بازی در حالی رقم خورد که این تیم شوکی زودهنگام را با دریافت گل نخست در دقیقه 6 تجربه کرد، گلی که یوسف یازیچی برای لیل به ثمر رساند.
البته برتری تیم میهمان مدت زیادی پابرجا نماند، چرا که گونسالو راموس در دقیقه 10 با پاسی از کیلیان امباپه گل تساوی را برای PSG به ثمر رساند.
هفته دقیقه بعد الکساندر ریبیرو بازیکن تیم لیل کار تیم میزبان را آسان‌تر کرد و به اشتباه دروازه خودی را گشود.
10 دقیقه به پایان بازی هم رندال کولو موانی سومین گل پاریسی‌ها را به ثمر رساند و کار حریف را یکسره کرد.
شاگردان لوئیس انریکه با کسب پانزدهمین پیروزی‌شان در این فصل، 50 امتیازی شدند و با یک بازی بیشتر نسبت به نیس حاشیه امنیت‌شان در صدر جدول را به 12 امتیاز افزایش دادند.
لیل اما با 35 امتیاز در رده چهارم باقی ماند، هرچند در صورت پیروزی موناکوی رده پنجمی، لیل این جایگاه را هم از دست خواهد داد.
لیل در صورت کسب پیروزی در این بازی موقتاً می‌‌توانست جای برست 36 امتیازی را در رده سوم جدول بگیرد.
هفت دیدار باقیمانده از هفته بیست‌و‌یکم لوشامپیونه امروز برگزار می‌شوند.
انتهای پیام/