خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 13 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

بیانیه حماس درباره شهادت دختربچه ۶ ساله +عکس

مشرق | بین‌الملل | شنبه، 21 بهمن 1402 - 18:23
جنبش مقاومت اسلامی حماس طی بیانیه‌ای شهادت هند دختربچه ۶ ساله فلسطینی که از ۱۲ روز پیش در محله تل الهوا در غزه در محاصره تانک‌های ارتش رژیم صهیونیستی بود، را به شدت محکوم کرد.
جنايتكار،جنايت،وحشيانه،غزه،محاكمه،صهيونيستي،فلسطيني

به گزارش مشرق، این جنبش تاکید کرد که صبح امروز جزئیات جنایتی که اشغالگران اسرائیلی در حق هند رجب دختربچه ۶ ساله، خواهرش لیان و ۲ امدادگر فلسطینی که برای نجات آن‌ها رفته بودند و به عمد به ضرب گلوله نیروهای اشغالگر صهیونیست به شهادت رسیدند، فاش شد.
به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، حماس تمامی نهادهای حقوقی و بین‌المللی را به مستندسازی این جنایت هولناک و وحشیانه به عنوان یکی از صدها جنایت ارتش جنایتکار اسرائیل در نوار غزه به منظور محاکمه ارتش نازی صهیونیستی و سران جنایتکار آن به خاطر قتل مستقیم کودکان و غیرنظامیان فلسطینی فراخواند.
در این بیانیه آمده است که این جنایت وحشیانه و دیگر جنایات دشمن صهیونیستی در حق کودکان و ساکنان غزه، تا ابد در اذهان این ملت باقی خواهد ماند و روزی خواهد آمد که این رژیم جنایتکار به خاطر آنچه در حق ملت، سرزمین و مقدسات فلسطین مرتکب شده، محاکمه و مجازات خواهد شد.