خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 10 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اعلام محدودیت ترافیکی در مسیرهای راهپیمایی 22 بهمن ساری

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 21 بهمن 1402 - 16:18
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران، گفت: محدودیت ترافیکی 22 بهمن در مسیر راهپیمایی از میدان ساعت تا میدان امام خمینی مرکز استان اعمال می شود.
تردد،ساري،راهپيمايي،مازندران،ممنوع،ميدان

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری، سرهنگ نصرالله بیگلری با اشاره به اجرای محدودیت‌های ترافیکی در مسیر راهپیمایی مرکز استان و مسیرهای شهری، اظهار داشت: به منظور برپایی مراسم راهپیمایی 22 بهمن محدودیت‌های ترددی فردا یکشنبه 22 بهمن 1402 در معابر شهری استان مازندران اجرا می‌شود.
وی افزود: در شهرستان ساری با شروع مراسم تا زمان عبور راهپیمایان از میدان ساعت تا میدان امام خمینی (ره) ساری تردد وسایط نقلیه ممنوع است.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران گفت: رانندگان می‌توانند از مسیر‌های جایگزین که پلیس‌ مستقر در مسیر‌ها اعلام می‌کنند، تردد داشته باشند.
بیگلری تصریح کرد: تردد خودرو‌ها در ضلع غربی بلوار پاسداران ساری انجام می‌شود و تردد خودرو‌ها از ضلع شرقی بلوار پاسداران از میدان امام خمینی به جام جم ممنوع است.
وی افزود: توقف و پارک خودرو از ساعت 10 امشب هم در مسیر‌های راهپیمایی ممنوع است و با مشاهده تخلف خودرو به پارکینگ منتقل می‌شود.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران بیان کرد: در شهرستان‌های استان نیز ممنوعیت‌های تردد بر طبق برنامه‌ریزی‌ اعضای شورای ترافیک شهرستان‌ها به مرحله اجرا در می‌آید.
انتهای پیام/