خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 07 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

حضور مردم در ۲۲ بهمن امسال مثال‌زدنی خواهد بود

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | شنبه، 21 بهمن 1402 - 16:04
دبیرکل جمعیت جانبازان گفت: حضور گسترده آحاد جامعه در جشن چهل و پنج سالگی نقشه‌های دشمنان را نقشه بر آب خواهد کرد.
جانبازان،جمعيت،انقلاب،حضور،اسلامي،شاكري

شاکری در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:
مجتبی شاکری دبیر کل جمعیت جانبازان در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان درباره اهمیت حضور مردم در انتخابات ۲۲ بهمن گفت: همه ملت‌ها برای نماد‌ها و نمود‌های تاریخی کشورشان ارزش قائلند و سعی می‌کنند تا در موقعیت‌های مناسب آن را گرامی بدارند.
او افزود: انقلاب اسلامی با گذشت چهل و پنج سال از پیروزی آن همچنان به اهداف خود پایبند است و مردم با اقبال بسیار چشمگیر آن را دنبال و دستاورد‌های آن را موجب اقتدار و عزت خود تلقی می‌کنند.
وقتی انقلابی با مردم و با منافع کشور همراه باشد مانا خواهد بود.
دبیر کل جمعیت جانبازان گفت: حضورمشتاقانه مردم شهر‌ها و روستا‌ها در راهپیمایی ۲۲ بهمن بسار ارزشمند بوده و بیانگر پایبندی آنان به آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی است و بی شک حضور مردم در این حماسه تاریخی علی‌رغم مشکلات اقتصادی و بعضا نارضایتی‌ها همانند هر سال با شکوه و مثال زدنی خواهد بود.
دبیرکل جمعیت جانبازان متذکر شد: حضور گسترده آحاد جامعه در جشن چهل و پنج سالگی انقلاب بیانگر اتحاد و انسجام ملی جمهوری اسلامی بوده وقطعا نقشه‌های دشمنان را نقشه بر آب خواهد کرد.