خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 11 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

خدمات رسانی 100 دستگاه تاکسی ون در روز 22 بهمن

تسنیم | اجتماعی و حوادث | شنبه، 21 بهمن 1402 - 15:23
سازمان تاکسیرانی شهر تهران در راستای برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و جشن چهل و پنجمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، علاوه بر اقدامات فرهنگی، خدمات رسانی رایگان به شهروندان را در دستور کار دارد.
سازمان،حدفاصل،تاكسيراني،برگشت،ميدان،22،مالكي،بهمن،مسير،انقلاب

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، شادی مالکی با اشاره به برگزاری مراسم یوم الله 22 بهمن اظهار کرد: سرویس‌رسانی رایگان به راهپیمایان یوم الله 22 بهمن به همت معاونت نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی و با هدف خدمت‌رسانی هرچه بهتر به شهروندان پایتخت انجام خواهد گرفت.
وی افزود: سازمان تاکسیرانی با استقرار 100 خودروی تاکسی ون در 5 محور به مقصد میادین منتهی به مسیر راهپیمایی در خیابان‌های آزادی و انقلاب خدمات‌رسانی می‌کند.
مالکی در توضیح این مسیرها گفت: مسیر نخست حدفاصل میدان ولی‌عصر(عج) تا چهارراه ولی‌عصر(عج) به صورت رفت و برگشت و مسیر دوم حدفاصل پل شهید ستاری (جاده مخصوص) به سمت آزادی به صورت رفت و برگشت خواهد بود.
به گفته وی، حدفاصل میدان حر تا میدان انقلاب به صورت رفت و برگشت، حدفاصل میدان امام خمینی(ره) تا ضلع جنوب میدان فردوسی به صورت رفت و برگشت و حدفاصل ورودی خیابان فرودگاه مهرآباد از سمت بزرگراه شهید لشکری تا فرودگاه مهرآباد به صورت رفت و برگشت از دیگر مسیرهایی است که تاکسی ون های سازمان تاکسیرانی سرویس رسانی خواهند کرد.
سرپرست سازمان تاکسیرانی در ادامه به برپایی غرفه و استیج فرهنگی مقابل این سازمان در روز 22 بهمن اشاره کرد و گفت : در استیج برنامه های متنوع فرهنگی و در غرفه ویژه برنامه های مخصوص کودکان از جمله نقاشی، مسابقات فرهنگی و گریم کودکان همراه با اهدای جایزه با محوریت تسری دادن نشاط و شادابی میان شهروندان برگزار خواهد شد.
مالکی، نصب پرچم پرافتخار کشور و شعارنویسی روی 20 هزار تاکسی‌ها در مناطق 22 گانه را از دیگر اقدامات سازمان تاکسیرانی به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی عنوان کرد.
انتهای پیام/