خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 10 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

بیانیه دانشگاه جامع علمی کاربردی برای تبریک سالروز پیروزی انقلاب

تسنیم | سیاسی | شنبه، 21 بهمن 1402 - 14:42
در این بیانیه آمده است: انقلاب شکوهمند اسلامی اکنون پس از گذر از فراز ونشیب های بسیار و با مجاهدات شهدای انقلاب و با همت مردان و زنانش قله های رفیع پیشرفت را در عرصه های مختلف طی کرده است.
اسلامي،انقلاب،دانشگاه،علمي،كاربردي،22،جامع،بهمن،شكوهمند،اقتد ...

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دانشگاه جامع علمی کاربردی به مناسبت فرا رسیدن چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و یوم‌الله 22 بهمن بیانیه‌ای صادر کرد.
در متن این بیانیه دانشگاه آمده است:
«بسمه تعالی
22 بهمن یادآور خروش حماسی مردم با شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی به رهبری بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) در برابر نظام استبداد و استکبار جهانی و به ثمر نشستن نهضتی بی‌بدیل و نمادی از وحدت، همدلی و همراهی برای حفظ اقتدار ایران عزیزمان است.
انقلاب شکوهمند اسلامی با بروز تحولاتی عظیم در عرصه‌های علمی، فرهنگی و اجتماعی کشور، دستاوردهای بسیار شگرف و ارزشمندی به همراه داشته است به گونه‌ای که اکنون پس از گذر از فراز ونشیب‌های بسیار و با مجاهدات شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس و با همت مردان و زنان این مرز و بوم؛ قله‌های رفیع پیشرفت را در عرصه‌های مختلف نظامی، دفاعی، فناوری، مهارتی، ورزشی و ...
فتح کرده و در اوج اقتدار؛ الهام بخش حرکت‌های انقلابی سایر مسلمانان و زمینه‌ساز اهتزاز پرچم اسلام در سراسر جهان است.
برای تداوم حرکت متعالی نظام اسلامی به رهبری حکیمانه حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای(مدظله العالی)؛ دانشجویان، مدرسان و کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی در سراسر کشور همگام با اقشار مختلف مردم شهید پرور ایران اسلامی، با حضوری گسترده و پرشورتر از همیشه، در راهپیمایی وحدت آفرین 22 بهمن ؛ ضمن اعلان انزجار از مستکبران و ایادی آنان، عظمت اسلام و انقلاب و را به معرض نمایش خواهند گذاشت.
پایان پیام/