خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 06 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

وزارت دفاع: مقاومت ملت مظلوم غزه مصداق آشکار و پی آمد ارزنده انقلاب اسلامی است

تسنیم | سیاسی | شنبه، 21 بهمن 1402 - 13:12
وزارت دفاع در بیانیه ای به مناسبت 22 بهمن تاکید کرد: مقاومت ملتهای مظلوم و ستمدیده همانند مردم قهرمان، مقتدر و مظلوم غزه و سایر ملتها در برابر اشغالگری، مصداق آشکار و پی آمد ارزنده انقلاب اسلامی است.
اسلامي،انقلاب،ايران،مسلح،نيروهاي،22،بهمن،ملت،اسلام،دفاع،جهان ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم، همزمان با فرارسیدن 22 بهمن، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح بیانیه‌ای صادر کرد.
متن این بیانیه به شرح زیر است:
22 بهمن روزی است که فریاد مستضعفین و مظلومان با شعار" نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی" شالوده کاخ مستکبرین و مستبدین طاغوت را به لرزه درآورد و طرح نویی از آزادی و استقلال بر تارک تاریخ معاصر ایران به جاودانگی نقش بست.
انقلاب اسلامی ایران الگویی آرمانی و موفق برای تمام کسانی است که در جستجوی برابری، عدالت، آزادی و آزادگی در سایه تفکر دینی و انقلابی‌اند و انسان سرگشته امروز که سالها در چنگال جاهلیت مدرن و نظام سلطه و امپراطوری رسانه‌ای آن به انحاء مختلف تحمیق و استحمار گشته، گمشده خویش را در این تمدن نوین اسلامی متجلی و متبلور می‌یابد، تمدنی که به سرعت مرزهای جغرافیایی را درنوردید و اندیشه عمیقش را به سیاستمداران جهان دیکته کرد.
تحولات چند دهه اخیر به روشنی نشان می‌دهد که فراگیری و گسترش تفکر انقلابی و اسلامی در سطح منطقه و جهان مرهون انقلاب اسلامی ایران و بنیانگذار و معمار توانای آن، حضرت امام خمینی(ره) است که سنگ بنای ظلم ستیزی و مبارزه با استبداد را گذاشت و با راه اندازی نهضت مردمی غبار از آیینه زنگار گرفته اسلام زدود و چهره واقعی آن را برای مردم دنیا نمایان ساخت و در همان اوان پیروزی با برگزاری انتخابات و رای گیری، خرد جمعی را به اشتراک نهاد و راه فریب و سوء استفاده را به دشمنان دین و کشور بست، همانانی که با دیکتاتوری رسانه ای و عملیات روانی خود سعی در وارونه جلوه دادن حقایق اسلام و حرکت انقلابی مردم ایران داشتند.
امروز به رغم همه این خباثتها، ندای آسمانی انقلاب اسلامی، سراسر گیتی را در نوردیده است به گونه ای که مقاومت ملتهای مظلوم و ستمدیده همانند مردم قهرمان، مقتدر و مظلوم غزه و سایر ملتها در برابر اشغالگری، مصداق آشکار و پی آمد ارزنده انقلاب اسلامی است.
وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ضمن گرامی داشت و تبریک این روز خجسته به یکایک کارکنان مومن و خدوم و خانواده های محترم ایشان و همچنین ملت عزیز، شریف و همیشه در صحنه ایران، خاطرنشان میسازد که به فضل الهی قدرت بازدارندگی و اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان با توکل به خداوند سبحان و توسل به ذوات مقدسه آل الله و در سایه همدلی، وحدت و اتحاد ملت بزرگ اسلامی با یکدیگر و پیروی از منویات و رهنمود های داهیانه فرمانده معظم کل قوا امام خامنه ای (مدظله العالی) میسر گشته است، ضمن سپاس و شکر به درگاه پروردگار به مناسبت این هدیه الهی، از همه آحاد جامعه و مردم سلحشور و بصیر برای شرکت در راهپیمایی بزرگ روز 22 بهمن و انتخابات پیش رو دعوت به عمل می آورد و بار دیگر اعلام می دارد نیروهای مسلح مقتدر کشور با تمام قوا برای دفاع از دین مبین اسلام، انقلاب اسلامی و امنیت و رفاه ملت سرافراز و فرهیخته سرزمین مان تا آخرین قطره خون در مقابل بدخواهان و نامحرمان خواهد ایستاد.انشالله.
انتهای پیام/