خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 05 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

آخرین وضعیت محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های کشور

باشگاه خبرنگاران | اجتماعی و حوادث | شنبه، 21 بهمن 1402 - 10:57
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا آخرین وضعیت محدودیت تردد در جاده‌های کشور را اعلام کرد.
تردد،ساعت،محور،بهمن،روز،بالعكس،ممنوع،يكشنبه

سرهنگ احمد شیرانی اظهار کرد: محدودیت تردد انواع وسایل نقلیه روز یکشنبه (۲۲ بهمن) از ساعت ۱۲ از ابتدای آزادراه تهران به شمال به مقصد چالوس انجام می‌شود، از ساعت ۱۳ از ابتدای پل زنگوله (انت‌های دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس) ممنوعیت تردد و از ساعت ۱۵ از مرزن آباد به سمت تهران (شمال به جنوب) یکطرفه می‌باشد.
از ساعت ۲۴ طرح اتمام یافته و از پل زنگوله تا مرزن آباد مسیر دو طرفه می‌گردد.
وی افزود: در صورت افزایش حجم ترافیک و صلاحدید مامورین پلیس راه محدودیت یک طرفه مقطعی روز یکشنبه ۲۲ بهمن به صورت رفت و برگشت از محدوده پلور تا پلیس راه لاریجان و بالعکس انجام خواهد شد.
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا یادآور شد: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج به چالوس و بالعکس (به استثناء حاملین موادسوختی و یا فاسد شدنی) و تردد کلیه تریلر‌ها از محور هراز ممنوع می‌باشد.
همچنین تردد کلیه کامیون‌ها وکامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ الی ۲۴ روز یکشنبه مورخ ۲۲ بهمن از محور هراز ممنوع می‌باشد.
وی گفت: در محور قدیم قزوین به رشت و بالعکس تردد کلیه کامیون‌ها و تریلر‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ الی ۲۴ روز یکشنبه مورخ ۲۲بهمن ممنوع می‌باشد.
در محور آستارا به اردبیل و بالعکس تردد کلیه کامیون‌ها و تریلر‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ الی ۲۴ روز یکشنبه مورخ ۲۲ بهمن ممنوع می‌باشد.
شیرانی در توضیح تردد موتورسیکلت‌ها در جاده‌ها نیز گفت: تردد موتور سیکلت‌ها تا ساعت ۶ صبح روز دوشنبه مورخ ۲۳ بهمن از محور‌های کرج به چالوس، هراز، فیروزکوه، محور تهران به سمنان به مشهد و بالعکس ممنوع می‌باشد.
تردد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.