خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 05 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

عرضه میوه شب عید از دهم اسفندماه در میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران - تسنیم

تسنیم | اجتماعی و حوادث | شنبه، 21 بهمن 1402 - 10:55
سرپرست سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران از عرضه میوه شب عید از دهم اسفندماه در میادین میوه و تره بار شهرداری تهران خبر داد.
بازار،منطقه،ميوه،ميادين،تهران،عرضه،شهرداري،آزمايشگاه،22،شهيد ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، مهدی بختیاری‌زاده؛ سرپرست سازمان میادین میوه وتره‌بار شهرداری تهران در حاشیه آیین بهره‌برداری از 22 بازار میوه و تره‌بار شهرداری تهران در قالب صدمین پویش امید و افتخار که صبح امروز با حضور علیرضا زاکانی؛ شهردار تهران،‌ حسین نظری؛ معاون خدمات شهری شهرداری تهران و برخی از اعضای شورای شهر تهران اظهار کرد: به راه‌اندازی آزمایشگاه کنترل کیفیت محصولات اعم از میوه، سبزیجات و مواد پروتئینی اشاره کرد.
از حدود یک سال گذشته اقداماتی انجام شده اما در مسیر با یک سری موانع جهت صدور مجوز و تایید سازمان‌های مسئول روبرو شده‌ایم.
وی با اشاره به رایزنی صورت گرفته از سوی سازمان میادین میوه و تره‌بار با سازمان‌های مربوطه تصریح کرد: خوشبختانه در این ارتباط مشکل مجوز جهت راه‌اندازی این آزمایشگاه رفع شده و ان‌شاءالله در اسرع وقت این مجموعه راه‌اندازی خواهد شد.
بختیاری‌زاده به تامین تجهیزات و خرید وسایل مورد نیاز آزمایشگاه اشاره کرد و افزود: ان‌شاءالله در سال آینده این آزمایشگاه در مکانی مناسب در میادین میوه و تره‌بار راه‌اندازی خواهد شد.
سرپرست سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران در ارتباط با عرضه مواد پروتئینی در میادین میوه و تره‌بار گفت: با توافقی که با مسئولان مربوطه انجام شده میزان عرضه محصولات در میادین میوه وتره‌بار افزایش یافته و ان‌شاءالله این روند در ایام نوروز ادامه پیدا می‌کند.
وی همچنین به عرضه میوه بویژه سیب و پرتقال در ایام اسفندماه اشاره کرد و گفت: ان‌شاءالله از دهم اسفندماه میوه در میادین عرضه می‌شود.
بختیاری‌زاده تصریح کرد: با توجه به اینکه در آستانه ماه رمضان قرار داریم به میزان کافی خرما خریداری شده و هیچ مشکلی درخصوص عرضه خرما در ایام ماه مبارک رمضان وجود نخواهد داشت.
سرپرست سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران درخصوص موقعیت جغرافیایی 22 بازار جدید میوه و تره‌بار تصریح کرد: در منطقه 4 بازار هنگام، در منطقه 2 بازار شهید جوریکی، در منطقه 14 بازار شهید شاه‌آبادی، در منطقه 20 بازار غیوری، در منطقه 6 بازار فروزان‌فر، منطقه 12 بازار دروازه شمیران، منطقه 5 بازار مرادآباد، در منطقه 7 بازار افرا، در منطقه 8 بازار هفت حوض، در منطقه 22 بازار شهید خرازی، در منطقه 20 بازار دهخدا، در منطقه 20 بازار آستانه، در منطقه 22 بازار صدرا، در منطقه 9 بازار شهید دستغیب، در منطقه 7 بازار فتحانی، در منطقه 9 بازار استاد معین، در منطقه 9 بازار امامزاده عبدالله، در منطقه 6 بازار توسگاه، منطقه 19 بازار نعمت‌آباد و همچنین در مناطق 10 و یک توسعه بازار یاسمن و قیطریه انجام شده است.
انتهای پیام/