خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 06 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

دشمن در ۲۲ بهمن صدای واقعی ملت ایران را بشنود

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | شنبه، 21 بهمن 1402 - 10:45
ستادکل نیرو‌های مسلح به مناسبت ۲۲ بهمن بیانیه‌ای صادر کرد.
اسلامي،انقلاب،ايران،بهمن،حضور،راهپيمايي،مسلح،انتخابات،نظام،ج ...

بیانیه ستادکل نیرو‌های مسلح:
ستادکل نیرو‌های مسلح به مناسبت ۲۲ بهمن بیانیه‌ای صادر کرد که متن آن در ادامه آمده است.
۴۵ سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی و استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با وجود تمامی فشار‌های جهانی، جنگ‌های گسترده، تحریم‌های اقتصادی و علمی و نیز راه انداختن جنگ‌های شناختی، ادراکی و رسانه‌ای و توطئه‌ها و تهدیدها؛ انقلاب اسلامی زنده‌تر، پویاتر و با نشاط‌تر از گذشته با قدرت، به پیش می‌رود و در مقابل، زوال و غروب قدرت‌های سلطه گر و استکباری به یک واقعیت مسلم و غیر قابل انکار تبدیل شده است.
ملت ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی و برپایی نظام مقدس جمهوری اسلامی در طول ۴۵ سال گذشته، در برابر زیاده خواهی نظام سلطه با اقتدار در میدان‌های بزرگ، الگوی موفقی در تقابل با استکبار جهانی را فراروی عالم بشریت به ویژه آزادگان جهان ترسیم نموده است.
انقلاب شکوهمند اسلامی ایران با تکیه بر رهنمود‌های امامین انقلاب و تکیه بر قدرت مردمی در مقابل تمام بدخواهی‌ها و ستم‌ها ایستاده و دستگاه محاسباتی معاندان نظام جمهوری اسلامی ایران را دچار اختلال کرده است.
اکنون که انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در پیش رو است، دشمن تلاش دارد مردم را از حضور در پای صندوق‌های رای منصرف نموده و بذر یاس و ناامیدی را در دل‌ها بکارد، بی‌شک حضور میلیونی آحاد مردم شریف، در راهپیمایی ۲۲ بهمن پیامی روشن برای نقشه‌های شیطانی استکبار جهانی خواهد داشت، دشمن در این روز صدای واقعی ملت ایران را خواهد شنید.
ستاد کل نیرو‌های مسلح ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گلگون کفن انقلاب اسلامی و تکریم مقام شامخ معمار کبیر انقلاب اسلامی (ره) و تجدید بیعت با رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی)؛ همانند گذشته پر تلاش و مقتدر، خود را خادم مردم و سپر حوادث فراروی کشور می‌دانند و از دستگاه‌های لشکری و کشوری می‌خواهد با تعامل، همکاری و فداکاری در راهپیمایی ۲۲ بهمن حاضر شده و بستر‌های حضور پرشور در انتخابات پیش رو را فراهم نمایند.
بی‌شک حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن زمینه ساز انتخابات پرشور خواهد بود که ضامن امنیت کشور است.