خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 11 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

پرویز سروری رئیس شورای ائتلاف تهران شد

تسنیم | سیاسی | جمعه، 20 بهمن 1402 - 21:31
شورای ائتلاف نیروی انقلاب طی اطلاعیه با رد برخی گمانه زنی های رسانه ای مبنی بر وجود اختلاف در این تشکل سیاسی، از تغییر در ریاست شورای ائتلاف در تهران خبر داد.
ائتلاف،شوراي،نيروهاي،انقلاب،شهر،تهران،انقلابي،انتخاباتي،رسانه

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: ساعاتی پیش یک رسانه تلگرامی بدون مجوز با انتشار محتوایی که بیشتر شباهت به رپرتاژ آگهی دارد، تغییرات شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شهر تهران را که با هدف وحدت‌بخشی به جبهه انقلاب انجام شده بود را دستمایه اختلاف‌افکنی کرد.
این رسانه با اشاره به تغییر رئیس شورای ائتلاف شهر تهران که امری درون تشکیلاتی و با هدف هم‌افزایی ظرفیت‌ها برای مدیریت بهتر فرآیند انتخاباتی شورای ائتلاف است، این اقدام را زمینه عقده‌گشایی جریانات گمراه و مغرض سیاسی علیه اجتماع نیروهای انقلابی کرد.
در این خصوص لازم به ذکر است که با توجه به تعدد وظایف رضا داوری دبیر شورای ائتلاف کشور و لزوم نظارت دقیق بر اجرای فرآیندهای کلی انتخاباتی شورای ائتلاف و به پیشنهاد داوری دبیر شورا و تأیید حدادعادل، در جلسه روز چهارشنبه ستاد انتخابات شورای ائتلاف شهر تهران اعلام شد که پرویز سروری که هم‌اکنون نایب‌رئیس شورای ائتلاف است، به عنوان رئیس شورای ائتلاف شهر تهران فعالیت کند.
این تصمیم برخلاف ادعای برخی رسانه‌های مجهول‌الهویه کاملا در راستای ایجاد وحدت بیشتر بین نیروهای انقلابی بوده و نه تنها در رأس و بدنه جریان انقلابی، انشقاقی وجود ندارد، بلکه ان‌شاءالله به‌زودی ثمره این وفاق در انتخابات یازدهم اسفندماه مشاهده خواهد شد.
شورای ائتلاف از نیروهای دلسوز انقلاب به‌ویژه در حوزه رسانه می‌خواهد در ایام باقیمانده تا انتخابات، مراقب دسیسه‌های اختلاف‌افکن بوده و اجازه ندهند هیچگونه سوءظنی میان جریان‌ها و افراد جریان انقلاب رخ دهد تا ان‌شاءالله در روز 11 اسفند شاهد انتخاباتی پرشور باشیم.
انتهای پیام/