خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 06 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

وزیر آموزش و پرورش: یک میلیون دانش‌آموز به اردوهای "راهیان نور و ‌پیشرفت" اعزام می‌شوند - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 20 بهمن 1402 - 18:00
وزیر آموزش و پرورش گفت: یک میلیون دانش آموز به اردوهای "راهیان نور و پیشرفت" اعزام می شوند.
راهيان،اردوهاي،نور،درك،پيشرفت،صحرايي،آشنا

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، رضامراد صحرایی، امروز در بازدید از یادمان شهدای عملیات والفجر هشت اروندکنار اظهار داشت: در سال تحصیلی جاری از طریق بسیج دانش‌آموزی و فرهنگیان کار بی‌سابقه برای اعزام یک میلیون دانش آموز در اردوهای راهیان نور و راهیان پیشرفت برنامه ریزی شده است.
وی افزود:دانش‌آموزان با حضور در مناطق عمیاتی هشت سال دفاع مقدس به صورت پیوسته واقعیت‌های دفاع مقدس را درک و با معنویت و پیشرفت کشور از نزدیک آشنا می‌شوند.
صحرایی اظهار کرد: دانش‌آموزان در اردوهای راهیان نور به صورت حضوری و میدانی ثمره ایستادگی رزمندگان را می‌بینند و در اردوهای راهیان پشرفت با میراث امام و خون شهدا که چگونه به عزت، استقلال و شکوفایی کشور منتهی شده آشنا می‌شوند.
وی افزود: یادگیری موقعیتی دانش‌آموزان باعث درک روشن آنها از واقعیت‌هاست که با کتاب‌ها و یا در فیلم‌ها قابل انتقال نیست لذا باید در موقعیت قرار بگیرند تا درک درستی پیدا کنند.
وزیر آموزش و پروش گفت: امروز ایمان، علم و امید به عنوان مثلثی در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در حال شکل‌گیری است و حضور دانش‌آموزان در اردوهای راهیان نور و پیشرفت باعث خنثی کردن همه توطئه‌های دشمنان در فضای مجازی و جنگ ترکیبی است.
انتهای پیام/.