خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 05 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ارائه خدمات دولت به کوچک ترین روستاهای کاشان/ 30 هزار میلیارد طرح عمرانی افتتاح شد

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 20 بهمن 1402 - 17:13
فرماندار کاشان ضمن اشاره به ارائه خدمات دولت به کوچک ترین روستاها در کاشان گفت: 30هزار میلیارد ریال طرح عمرانی در ایام الله دهه فجر امسال در حال اجراست.
كاشان،دشمن،22،بهمن،مشاركت،زارعي،معنويت،حماسه،اسفند،خلق

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، محمدشریف زارعی ظهر امروز در جمع مردم منطقه بخش برزک کاشان با بیان اینکه آن چیزی که باعث همبستگی ملی می‌شود حاصل عوامل متعددی بوده و محوریت امام راحل و مقام ولایت از جمله مهمترین عامل است.
وی با بیان اینکه امروز دشمن سعی دارد تا ارزش‌ها را از ما بگیرد، افزود: دشمن تلاش دارد تا مساجد و هیئات مذهبی خلوت باشد و معنویت را از جامعه بگیرد اما با وجود تلاش دشمن در طول سال‌های گذشته اما به فضل الهی و بصیرت مردم موفق نبوده است‌.
فرماندار شهرستان کاشان با بیان اینکه روزی فرا می‌رسد پرچم اسلام به دست حضرت صاحب‌الزمان(عج) می‌رسد، ابراز داشت: مردم همواره ثابت کردند با وجود مشکلات مختلف همچنان ایستادگی کردند به نحوی که دشمن با وجود تبلیغات سوء خود در روز 22 بهمن سال گذشته مردم حماسه خلق کردند.
وی با بیان اینکه مردم امسال نیز در روز 22 بهمن حماسه خلق می‌کنند، گفت: امسال یقینا مشارکت عمومی حول محور معنویت و استقامت و استمرار نظام برای رسیدن به قله در 11 اسفند رقم می‌خورد و دشمن در تمامی اهداف خود ناکام می‌ماند.
زارعی با بیان اینکه مقدمه حضور مردم در 11 اسفند حضور مردم در یوم‌الله 22 بهمن است، تصریح کرد: مشارکت پرشکوه ایران قوی را رقم می‌زند و مسئولان با قدرت مضاعف خدمات به مردم ارائه می‌دهند و این مهم از آثار مشارکت باشکوه است.
وی ضمن اشاره به اجرای پروژه‌های مختلف در اقصی نقاط شهرستان کاشان گفت: آسفالت معابر، آبرسانی و ارائه اینترنت پرسرعت در کوچک‌ترین روستاها در حال اجراست و امسال در ایام دهه مبارک فجر 30 هزار میلیارد ریال طرح‌های مختلف عمرانی در کاشان در حال اجرا و بهره‌برداری است.
انتهای پیام/801/.