خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 05 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ساخت تجهیزات و قطعه‌سازی هواپیما در جهاد خودکفایی نیروی هوایی ارتش - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 20 بهمن 1402 - 16:14
فرمانده پایگاه ششم شکاری ارتش با اشاره به تشکیل جهاد خودکفایی در نیروی هوایی گفت: در این راستا تعمیرات و ساخت تجهیزات و قطعه سازی در دستور کار جهاد خودکفایی نیروی هوایی قرار دارد.
هوايي،نيروي،اسلامي،ارتش،پايگاه،بوشهر،ايران،ياسيني،شكاري،ششم،شهيد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، امیر سرتیپ دوم نعمت‌‌الله صدقی ظهر امروز در جمع نمازگزاران جمعه بوشهر با گرامیداشت 19 بهمن این روز را نقطه‌ عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی دانست و اظهار داشت: نیروی هوایی با بیعت به موقع با امام راحل به انقلاب اسلامی هویت بخشید.
فرمانده پایگاه ششم شکاری شهید یاسینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان نیروی هوایی ارتش در تمام ابعاد گوناگون پای انقلاب اسلامی ایستاده است اظهار داشت: در 8 سال دفاع مقدس پایگاه ششم شکاری شهید یاسینی بوشهر مأموریت‌های مهم و ویژه‌ای در کارنامه خود ثبت کرده است به گونه‌ای که هیچ عملیاتی در جبهه‌های نبرد دوران دفاع مقدس بدون حضور نیروی هوایی انجام نشد.
وی به نقش خلبانان پایگاه هوایی بوشهر در اولین پاسخ به تهاجم رژیم بعث گفت: نخستین پاسخ به حمله رژیم بعث عراق پس از 2 ساعت توسط پایگاه ششم شکاری شهید یاسینی بوشهر انجام و ضربات مهلکی به دشمن وارد شد.
امیر سرتیپ دوم صدقی با اشاره به خودباوری و همت جهادی نیروی هوایی ارتش گفت: خودباوری و اقتدار نیروی نیروی هوایی در 45 سال پیروزی انقلاب اسلامی درخور تحسین است که برگزاری رزمایش‌های تک نیرویی و مشترک در پهنه آسمان جمهوری اسلامی ایران تصویر زیبایی از توان عملیاتی و هماهنگی در اجرا تاکتیک‌های نوین رزم هوایی به نمایش گذاشته شده است.
فرمانده پایگاه ششم شکاری شهید یاسینی ارتش جمهوری اسلامی ایران محور دوم این نیروی الهی را برشمرد و با اشاره به فرود اجباری هواپیمای حامل عبدالمالک ریگی گفت: این عملیات برگ زرین دیگر بر تاریخ نیروی هوایی و پدافند در تثبیت اقتدار ایران اسلامی محسوب می‌شود.
امیر سرتیپ دوم صدقی خودکفایی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران را برشمرد و بیان کرد: جهاد خودکفایی در نیروی هوایی ارتش شکل گرفته و در این راستا تعمیرات و ساخت تجهیزات و قطعه‌سازی در دستور کار جهاد خودکفایی نیروی هوایی قرار دارد.
وی با بیان اینکه نیروی ارتش خود را فدای ملت می‌داند و از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌شود محرومیت‌زدایی را یکی دیگر از برنامه‌ها دانست و خاطرنشان کرد: خیل عظیم کمک‌های مؤمنانه و انسان‌دوستانه از پایگاه هوایی به محرومان و مستمندان در دستور کار این نیرو قرار دارد.
انتهای پیام/190/.