خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 11 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ممنوعیت‌ها و محدودیت‌های ترافیکی مسیر‌های راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن

باشگاه خبرنگاران | اجتماعی و حوادث | جمعه، 20 بهمن 1402 - 16:08
شهردار منطقه ۹ تهران از ممنوعیت‌ها و محدودیت‌های ترافیکی در مسیر راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن خبر داد.
آزادي،بزرگراه،بهمن،ميدان،الله،سعيدي،آيت،پايان،ماه

سید محمد رحیم مرتضوی شهردار منطقه ۹ تهران با اشاره به محدودیت‌ها، ممنوعیت‌ها و مجموع تمهیدات ترافیکی اتخاذ شده برای راهپیمایی ۲۲ بهمن در تهران، گفت: محدودیت‌های ترافیکی ویژه‌ای در معابر منتهی به مسیر راهپیمایی در محور‌های آزادی و بزرگراه آیت الله سعیدی در شب شنبه بیست و یکم بهمن ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۲۳ تا پایان مراسم چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اجرا خواهد شد.
شهردار منطقه ۹ اعلام کرد: طی هماهنگی‌های صورت گرفته با پلیس راهور از ساعت ۲۳ شب شنبه بیست و یکم بهمن ماه ۱۴۰۲ ورودی‌های جنوبی رینگ داخلی میدان آزادی و ورودی و خروجی خیابان‌های شهید نوری نیارکی، شهید دستغیب، هاشمی و دامپزشکی به بزرگراه آیت الله سعیدی و در بامداد روز ۲۲ بهمن ماه بزرگراه شهید لشگری از جنب فروشگاه رفاه و ورودی بزرگراه لشگری به رینگ بیرونی میدان آزادی تا پایان مراسم مسدود خواهد بود.
مرتضوی در ادامه گفت: شهروندان عزیز تهرانی برای تردد و عبور و مرور از محدوده میدان آزادی می‌بایست از محور‌های رینگ بیرونی میدان آزادی از جمله میدان فتح و تقاطع غیر همسطح جناح شیخ فضل الله نوری استفاده نمایند.
این مقام مسئول در پایان افزود: ممنوعیت توقف کلیه وسایل نقلیه در حاشیه محور‌های آزادی و بزرگراه آیت الله سعیدی از ساعت ۲۲ شب بیست شنبه بیست و یکم بهمن ماه تا پایان مراسم از جمله تمهیدات ترافیکی این رویداد به شمار می‌رود.
لازم به ذکر است این محدودیت‌ها به صورت جدی و گسترده از طریق پیام رسان‌های اجتماعی رادیو تلویزیون و اکران بنر در محدوده خیابان آزادی و بزرگراه آیت الله سعیدی به اطلاع شهروندان خواهد رسید.