خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 05 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

واکنش وزیر ورزش به شکست تیم ملی مقابل قطر

مشرق | ورزشی | جمعه، 20 بهمن 1402 - 15:48
وزیر ورزش وجوانان کشور گفت: به لحاظ فوتبالی از تیم قطر برتر بودیم و می‌توانستیم به پیروزی برسیم، اما در مهار بازیکنان تاثیرگذار تیم قطر موفق نبودیم.
قطر،تيم،شكست،فوتبال،بازي،ايران

به گزارش مشرق، کیومرث هاشمی در دیدار با آیت الله آل هاشم امام جمعه تبریز در مورد شکست تیم ایران در جام ملت‌های آسیا گفت: تیم فوتبال قطر در بازی مقابل ایران از امتیاز میزبانی به طور ۱۰۰ در صد استفاده کرد و این کاملاً قابل ‌پیش بینی بود.
وی اضافه کرد: به لحاظ فوتبالی در این بازی برتر از قطر بودیم و ‌موقعی که ۱۰ نفره شدیم می‌توانستیم نتیجه بازی را به تساوی کشانده و حتی به پیروزی دست یابیم؛ اما در مهار اکرم عفیف بازیکن تیم قطر ناکام بودیم.
وزیر ورزش در مورد دلایل شکست ایران عنوان کرد: در بخش‌های ضعیف عمل کردیم و گل‌های دوراز انتظاری دریافت کردیم که نتیجه اشتباهات فردی بود.
هاشمی در مورد قضاوت داور کویتی گفت: در مجموع این داور قضاوت خوبی داشت و تصمیمات وی نقشی در شکست تیم ملی برابر قطر نداشت.
وی یادآور شد: قدرت‌های بزرگ فوتبال آسیا در این جام حذف شدند و هیچ کس پیش‌بینی نمی‌کرد که اردن و قطر به دیدار نهایی راه یابد و این از جذابیت‌های فوتبال است.