خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 13 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

رضایت ناظر کمیته بین‌المللی پارالمپیک از مسابقات پاراوزنه‌برداری ایران - تسنیم

تسنیم | ورزشی | جمعه، 20 بهمن 1402 - 11:42
ناظر کمیته بین المللی پارالمپیک از کیفیت مسابقات پاراوزنه برداری قهرمانی ایران ابراز رضایت کرد.
مسابقات،حضور،ناظر،برگزار،دوره،تسنيم،ميرشفيعي

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مسابقات بین‌المللی پاراوزنه‌برداری قهرمانی ایران، جام سیامند رحمان روزهای 14 تا 17 بهمن ماه برگزار شد و تیم‌های خوزستان، کرمانشاه و مازندران در بخش مردان و تیم‌های کرمانشاه، تهران الف و مازندران در بخش بانوان به مقام‌های اول تا سوم رسیدند.
محمدرضا میرشفیعی مسئول فنی این مسابقات در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره این رویداد اظهار داشت: مسابقات در بخش بانوان با حضور 45 ورزشکار و در مردان با 84 نفر برگزار شد و داوران بین‌المللی به همراه ناظر کمیته بین‌المللی پارالمپیک نیز در آن حضور داشتند.
وی با اشاره به سطح کمی و کیفی این مسابقات گفت: با توجه به اینکه رقابت‌ها به صورت بین‌المللی بود، بر همین اساس مسابقات انتخابی در استان‌ها انجام شد و نفرات کیفی‌تری به این رویداد اعزام شدند.
ملی‌پوشان پاراوزنه‌برداری به دلیل حضور در اردوهای آمادگی به منظور شرکت در مسابقات برون‌مرزی حضور نداشتند، چون نزدیک به سه هفته دیگر باید در خارج از ایران رقابت کنند.
با این وجود نفرات ذخیره تیم ملی وزنه‌های خوبی زدند.
میرشفیعی درباره نظر «عزام الظبی» ناظر کمیته بین‌المللی پارالمپیک گفت: این اولین دوره مسابقات بین‌المللی بود که برگزار شد.
در واقع تا پیش از این، مسابقات پاراوزنه‌برداری کشور زیر نظر ناظر IPC بود، اما با این شکل و به صورت بین‌المللی اولین دوره بود.
عزام الظبی از شرایط سخت‌افرازی و نرم افزاری و کیفیت مسابقات ابراز رضایت کرد.
امیدواریم در دوره‌های بعدی شرایطی بهتر از این دوره را فراهم کنیم.
انتهای پیام/