خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 11 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

احتمال حضور محمدرضا باهنر در کرمان قوت گرفت

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | پنجشنبه، 19 بهمن 1402 - 20:25
محمدرضا باهنر گفت: درخواست‌های زیادی از مردم کرمان به دستم رسیده که نمی‌توانم نسبت به آن بی‌تفاوت باشم.
كرمان،مجازي،فرصت،فضاي،سياسي،روز،انتخابيه

محمدرضا باهنر به شایعات حضورش در کرمان واکنش نشان داد و اظهار داشت: درخواست‌های زیادی از مردم کرمان به دستم رسیده که نمی‌توانم نسبت به آن بی‌تفاوت باشم.
وی اضافه کرد: البته مردم تهران هم این درخواست را دارند و می‌خواهند در تهران رقابت را دنبال کنم.
این فعال سیاسی بیست‌وپنجم بهمن ماه را آخرین فرصت تغییر حوزه‌ها خواند و خاطرنشان کرد: با توجه به فرصت کمی که باقی مانده سعی دارم به همین زودی تصمیم نهایی خود را بگیرم.
در حالی سه هفته به انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی باقی مانده که شور انتخاباتی در میان طرفداران نامزد‌ها ایجاد و هرکدام در فضای حقیقی و مجازی سعی دارند نام مورد نظر خود را بلند آوازه کنند.
برخی نیز هر روز صفحات روزنامه‌ها را ورق می‌زنند و خبرگزاری‌های مختلف را رصد می‌کنند تا پیام‌های مختلف نامزد‌های متفاوت را ببینند و تصمیم نهایی خود برای انتخاب را بگیرند.
در این میان برخی هم منتظر هستند تا ببینند در فرصت تغییر حوزه انتخابیه چه کسی به جمع نامزد‌ها اضافه می‌شود.
در کرمان، اما این موضوعات پررنگ‌تر بوده و هر روز شایعاتی مبنی بر حضور برخی چهره‌های نام‌آشنا در فضای مجازی منتشر می‌شود.
محمدرضا باهنر یکی از آن نام‌های مطرح شده بود که چند روزی بحث داغ فضای مجازی را به خود اختصاص داد و گمانه‌زنی‌هایی پیرامون حضور این چهره سیاسی در جمع نامزد‌های کرمانی مطرح شد.
موضوعی که شاید تا چند روز دیگر رسما اعلام شود و نام این چهره سیاسی در حوزه انتخابیه کرمان و راور قرار بگیرد.
منبع: فارس