خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 07 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

آیت الله مکارم شیرازی: بر همگان لازم است در مراسم راهپیمایی 22 بهمن شرکت کنند

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 19 بهمن 1402 - 14:59
مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه بر همگان لازم است تا در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کنند، گفت: 22 بهمن ماه نزدیک است که روز انقلاب اسلامی است، انقلاب اسلامی سبب سربلندی کشورمان در دنیا شد.
انقلاب،اسلامي،راهپيمايي،22،بهمن،كشورمان

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، آیت‌الله مکارم شیرازی امروز در مراسم عید سعید مبعث که در مدرسه امیرالمومنین(ع) برگزار شد، با اشاره به اهمیت حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن و خدمات انقلاب اسلامی اظهار داشت: بر همگان لازم است تا در این راهپیمایی مهم شرکت کنند.
مرجع تقلید شیعیان بیان کرد: 22 بهمن ماه نزدیک است که روز انقلاب اسلامی است، انقلاب اسلامی سبب سربلندی کشورمان در دنیا شد.
استاد سطوح عالی حوزه علمیه با اشاره به تحولات رخ داده پس از پیروزی انقلاب اسلامی در کشورمان، گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی وابستگی کشور به بیگانه در بسیاری از زمینه‌های قطع شد.
آیت‌الله مکارم شیرازی، برکات انقلاب اسلامی را مورد توجه قرار داد و افزود: در زمان شاه لشکر ایران با 30 هزار افسر آمریکایی اداره می‌شد که انقلاب اسلامی سبب شد همه آنها از کشورمان بروند و سربازان اسلام کشور را به دست بگیرند.
مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه باید آثار و برکات انقلاب اسلامی برای جامعه تشریح شود، خاطرنشان کرد: همه باید سعی کنند در مراسم راهپیمایی 22 بهمن شرکت کرده و مردم را دعوت به حضور کنند.
انتهای پیام/452/