خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 07 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

بعثت پیامبر اسلام (ص) اوج رحمت خداوند متعال به جامعه انسانی است

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 19 بهمن 1402 - 14:59
امام جمعه بوشهر بعثت پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد (ص) را اوج تجلی رحمت خداوند متعال برای جامعه انسانی دانست و گفت: پیامبر اسلام (ص) جلوه و ظهور حکمت و رحمت خداوند است.
اسلام،پيامبر،گرامي،بوشهر،حضرت،بعثت،خداوند،انساني

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری ظهر امروز در آیین بزرگداشت عید مبعث در بوشهر، اظهار داشت: پیامبر گرامی اسلام (ص) با قرآن مبعوث شد تا جامعه انسانی تا آخر زمان از ظلمات گوناگون انسانی نجات دهد.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر رساندن انسان‌ها به نور و شخصیت تراز الهی را از اهداف مهم بعثت پیامبر گرامی اسلام (ص) دانست و بیان کرد: بهترین هدیه خداوند در طول تاریخ حیات انسان بعثت رسول اسلام حضرت محمد (ص) است.
رئیس شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر با بیان اینکه دنیا هیچگاه ظرفیت شناخت شخصیت‌های بزرگ الهی وجود ندارد، گفت: ظرفیت شناخت پیامبر گرامی اسلام (ص) در قیامت و آخرت است آنجا که عظمت شخصیت افراد به خوبی هویدا می‌شود.
امام جمعه بوشهر بعثت پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد (ص) را اوج تجلی رحمت خداوند متعال به جامعه انسانی دانست و گفت: پیامبر اسلام (ص) جلوه و ظهور حکمت و رحمت خداوند است.
وی با تأکید بر توجه به آموزه‌های حضرت محمد مصطفی (ص) تصریح کرد: همه عرصه‌های زندگی پیامبر گرامی اسلام (ص) آموزه و هدایت برای بشر است که باید از این فرصت برای رسیدن به کمال و سعادت نهایت استفاده شود.
صفایی بوشهری، اتحاد، وحدت و انسجام مسلمانان را یکی از آموزه‌های آن حضرت دانست و تأکید کرد: اتحاد و انسجام مسلمان سبب شکست دشمنان در توطئه و ترفندهای گوناگون می‌شود که این مهم در عرصه‌های مختلف آشکار است.
انتهای پیام/190/