خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 06 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

از مسدود بودن جاده چالوس تا ترافیک سنگین در 7 جاده اصلی - تسنیم

تسنیم | اجتماعی و حوادث | پنجشنبه، 19 بهمن 1402 - 11:14
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور جدیدترین وضعیت ترافیکی راه ها را اعلام کرد.
محدوده،حدفاصل،شمال،آزادراه،جنوب،مسير،–

سرهنگ احمد شیرانی، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم با اشاره به آخرین وضعیت جاده‌ها اظهار کرد:از صبح امروز تردد وسایل نقلیه از محور چالوس مسیر (شمال به جنوب) تا اطلاع بعدی ممنوع است.
وی افزود: در محورهای چالوس مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه، در آزادراه تهران – شمال مسیر (جنوب به شمال) محدوده تونل های شماره 11،12 و 13 و حدفاصل تونل شماره 16 تا 18 و حدفاصل تونل البرز تا انتهای آزادراه و در محور هراز مسیر (جنوب به شمال) محدوده های آبعلی و مشاء ، حدفاصل پلور تا گزنک ، محدوده های شاهاندشت ، وانا و سه راهی چلاو ترافیک سنگین گزارش شده است.
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور گفت: همچنین ترافیک در محور فیروزکوه مسیر(جنوب به شمال) محدوده های شهر دماوند و شهر فیروزکوه، در آزادراه قزوین – رشت محدوده یوزباشی چای و حدفاصل منجیل تا رودبار، در آزادراه کرج – قزوین حدفاصل مهرویلا تا گلدشت و محدوده های آبیک و محمدیه و در آزادراه تهران – قم محدوده های عوارضی اول و قیصرآباد هم سنگین است.
انتهای پیام/