خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 10 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

400 خانه روستایی خراسان جنوبی به امکانات ورزشی تجهیز شد - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 19 بهمن 1402 - 10:42
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی گفت: در دو سال اخیر و به همت دولت سیزدهم بیش از 400 خانه روستایی استان به امکانات ورزشی تجهیز شده است.
روستايي،استان،خراسان،عمراني،جنوبي،ورزش،نشاط،تجهيز

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، علیرضا عباس‌زاده امروز در آئین اعزام کاروان تجهیزات خانه‌های ورزشی استان اظهار کرد: مردم در کنار همه کارهای بزرگی که در حوزه عمرانی و زیرساختی انجام و در مناسبت‌های مختلف افتتاح می‌شود، یکسری نیازمندی‌های ضروری دیگر از جمله تجهیز خانه‌های ورزش روستایی برای ایجاد نشاط و شادابی اجتماعی را درخواست دارند.
وی بر توجه و تأمین زیرساخت‌های ورزشی در مناطق مختلف به ویژه روستاها تأکید کرد و افزود: طی دو سال اخیر به همت دولت سیزدهم بیش از 400 خانه روستایی استان تجهیز شده است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی ادامه داد: در دهه فجر امسال 456 پروژه عمرانی و زیرساختی با حدود یک‌هزار و 100 میلیارد تومان در مناطق روستایی استان به بهره‌برداری رسید.
عباس‌زاده با اشاره به اجرای یک میلیون و 800 هزار متر مربع طرح هادی و آسفالت معابر روستایی، تصریح کرد: طرح هادی 495 روستای این استان در دولت سیزدهم اجرایی شده که نسبت به هشت سال قبل 1.5 برابر رشد داشته است.
وی با تأکید بر اینکه اکنون در حکمرانی جامعه باید به همه ساحت‌های مختلف جامعه بپردازیم، اظهار داشت: یکی از مهمترین و اساسی‌ترین نیازهای مردم که شادی و نشاط به دنبال دارد تأمین زیرساخت‌های ورزشی و تجهیز خانه‌ های ورزش است که اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی باید تلاش کنند سهم بیشتری از این مهم را در اختیار مردم به ویژه روستاییان قرار دهیم.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی بیان کرد: تجهیزات 20 خانه ورزش روستایی خراسان جنوبی به مناسبت دهه فجر در قالب سومین کاروان نشاط و امید به روستاهای استان ارسال شد.
انتهای پیام/250