خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 07 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مردم ایران اسلامی با حضور حداکثری در انتخابات آن را به فجر انقلاب پیوند می‌زنند - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 18 بهمن 1402 - 23:57
معاون امور استان ها و مجلس سازمان اوقاف و امور خیریه در همایش امید و اقتدار در گرگان گفت: مردم ما با حضور حداکثری در انتخابات یازدهم اسفند آن را به فجر انقلاب پیوند می زنند.
انتخابات،انقلاب،فجر،حضور،ايران،حداكثري،محكمي،مشت

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدناصرالدین نوری‌زاده عصر امروز در همایش امید و اقتدار در آستانه امامزاده عبدالله(ع) گرگان اظهار داشت: مردم فهیم ایران اسلامی در این سال‌ها نشان دادند که همیشه پای انقلاب خود هستند و در انتخابات یازدهم اسفند هم با حضور حداکثری خود فجر انتخاب را به فجر انقلاب پیوند می‌زنند.
وی گفت: در چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در آستانه انتخابات یازدهم اسفند امید است با اقتدار کامل قدردان نعمت انقلاب باشیم و با حضور پررنگ در انتخابات مشت محکمی بر دهان ابرقدرت‌ها بزنیم.
براساس اصل ششم قانون اساسی همه موظف هستیم در سرنوشت کشور با حضور در انتخابات این نقش را ایفا کنیم.
معاون امور استان‌ها و مجلس سازمان اوقاف و امور خیریه تصریح کرد: شاید در هیچ حکومتی رفراندوم وانتخابات و مراجعه به آرای مردم به اندازه ایران را نداشته باشیم و این چهلمین انتخابات است که مردم ما شرکت می‌کنند باید حضور حداکثری و انتخاب اصلح را داشته باشیم و با درایت و بصیریت مردم ایران عزیز این فجر انقلاب با فجر دیگری همراه خواهند کرد و مشت محکمی بر دهان دشمنان می‌زنند.
در پایان این همایش از خانواده معظم شهدا، خادمین و پیرغلامان حسینی(ع) و اصحاب فرهنگ و هنر تجلیل شد.
انتهای پیام/581