خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 11 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

عامل تیراندازی در شاهین‌شهر اصفهان دستگیر شد - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 18 بهمن 1402 - 16:12
جانشین فرمانده انتظامی شاهین شهر و میمه گفت: با تلاش مأموران پلیس فردی که به دلیل اختلاف قبلی اقدام به تیراندازی به منزل یکی از شهروندان کرده و متواری شده بود، دستگیر شد.
انتظامي،محل،متواري،تيراندازي،محلات،مرجع،قضائي،اختلافات

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، سرهنگ حجت فرهادی اظهار داشت: نیمه شب چهارم بهمن ماه سال جاری در پی وقوع یک فقره تیراندازی در یکی محلات سطح حوزه استحفاظی، بلافاصله ماموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.
وی افزود: در بررسی اولیه ماموران انتظامی مشخص شد فردی به دلیل اختلافات قبلی به درب منزل یکی از شهروندان تیراندازی و به سرعت از محل متواری شده است.
جانشین فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه بیان کرد: با توجه به حساسیت موضوع اقدامات تخصصی پلیس برای دستگیری متهم متواری آغاز و در نهایت با تلاش مأموران انتظامی محل اختفاء وی در یکی از محلات شهر اصفهان شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی در یک عملیات ضربتی دستگیر شد.
وی با اشاره به کشف یک قبضه سلاح شکاری غیرمجاز در بازرسی از مخفیگاه متهم و تحویل وی به مرجع قضائی بر عزم جدی پلیس در برخورد قاطع و قانونی با مخلان امنیت و آرامش عمومی تأکید و از شهروندان خواست اختلافات خود را با دیگران تنها از طریق قانونی بر طرف و از هرگونه تسویه حساب شخصی خودداری کنند.
انتهای پیام/163/.