خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 05 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

روسای دو دانشکده دانشگاه صنعتی شریف ابقاء شدند

تسنیم | سیاسی | چهارشنبه، 18 بهمن 1402 - 16:12
سرپرست دانشگاه صنعتی شریف، حکم ریاست حمیدرضا فنایی رییس فعلی دانشکده علوم ریاضی و محسن کاظمی نژاد رییس فعلی دانشکده مهندسی مواد را دو سال دیگر تمدید کرد.
دانشكده،پژوهشي،دانشگاه،1400،رياضي،استادان،شريف،مرتبط

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم به نقل از دانشگاه صنعتی شریف، سیدعباس موسوی سرپرست دانشگاه صنعتی شریف، در حکم تمدید ریاست دانشکده علوم ریاضی و دانشکده مهندسی مواد موارد زیر را تعیین کرد:
1- برنامه‌ریزی عملیاتی برای نقش‌آفرینی دانشکده در تحقق اهداف راهبردی دانشگاه و ارتقای شاخص‌های کمی و کیفی مرتبط در ابعاد آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و تربیتی
2- تحول در برنامه‌های آموزشی و پژوهشی طبق نیازهای کشور و توجه به زمینه‌های میان‌رشته‌ای با سایر حوزه‌ها
3- فراهم کردن محیط سالم رشد و پرورش استعدادهای دانشجویان
4- جذب و نگهداشت استادان برجسته و فرهیخته و توجه ویژه به استادان جوان و فراهم کردن فرصت مشارکت حداکثری در تصمیم‌گیری‌ها و ارائه ایده‌های تحول‌آفرین
5- گسترش ارتباط با صنایع و سازمان‌های مرتبط و تنوع‌بخشی منابع مالی و حمایت از دانشجویان تحصیلات تکمیلی به ویژه مقطع دکتری.
حمیدرضا فنایی، دانشیار گروه ریاضی این دانشکده است که در زمینه هندسه فعالیت پژوهشی ویژه داشته و از 27 آذر 1400 به‌عنوان رییس دانشکده، در این جایگاه منصوب شده بود.
محسن کاظمی‌نژاد هم در زمینه شکل‌دهی فلزات اکثر فعالیت‌های پژوهشی خود را انجام می‌دهد و از 1 بهمن 1400، در این جایگاه قرار داشت.
انتهای پیام/