خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 05 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

قتل مرد ۵۴ ساله به دست پسرش در تهران

باشگاه خبرنگاران | اجتماعی و حوادث | چهارشنبه، 18 بهمن 1402 - 16:01
رئیس پلیس رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری پسری که پدر خود را به قتل رسانده بود خبر داد.
كارآگاهان،متهم،آگاهي،پليس،ادامه،مقتول،چاقو،قتل،تهران،گودرزي

سردار علی ولی پور گودرزی رئیس پلیس آگاهی تهران اظهار داشت: اوایل بهمن ماه سال جاری در پی دریافت خبری مبنی بر قتل مردی حدوداً ۵۴ ساله در تهران موضوع رسیدگی به این پرونده در دستور کار تیمی زبده از کارآگاهان اداری دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان در گام نخست با مراجعه به محل حادثه در یکی از خیابان‌های مرکز تهران دریافتند‌ فردی حدود ۵۴ ساله به صورت طاق باز روی زمین افتاده و در تن پیمایی از وی آثار دو ضربه چاقو به پهلوی مقتول مشاهده کردند.قاتل با کمک شهروندان به دام افتاد و دستگیر شد و در ادامه کارآگاهان او را به اداره دهم پلیس آگاهی منتقل کردند.
این مقام انتظامی افزود: از متهم حین دستگیری سه قبضه سلاح سرد چاقو کشف و توقیف گردید.
این مقام انتظامی تصریح کرد متهم در بازجوی اولیه صراحتاً به ارتکاب قتل معترف شد و اقرار کرد مقتول پدرش است و به دلیل آزار واذیت مادرم مدتی پیش از منزل خارج شد و دیگر بازنگشت تا اینکه چند نفر به دستور او به منزل ما آمدند و خانه را خراب کردن من نیز برای انتقام وی را تعقیب کرده و در ادامه با چند ضربه چاقو او را به قتل رساندم.
سردار گودرزی در ادامه بیان داشت کارآگاهان در ادامه با دعوت از خانواده مقتول و تحقیقات از آن‌ها و همینطور اقدامات گسترده اطلاعاتی و میدانی در محل حادثه اظهارات قاتل تایید و متهم به مرجع قضایی معرفی شد.
رئیس پلیس آگاهی خاطرنشان کرد متهم با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی روانه زندان شد.