خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 07 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

حقیقت‌پور: لاریجانی فهرست انتخاباتی نمی‌دهد

مشرق | سیاسی | چهارشنبه، 18 بهمن 1402 - 16:01
عضو مجمع نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی درباره ورود مجدد «علی لاریجانی» به عرصه انتخابات با لیست «سامان» گفت: آن چیزی که من از «سامان» می‌شناسم،یک بانک است.
سامان،انتخابات،لاريجاني،عرصه،خواص

به گزارش مشرق، «منصور حقیقت‌پور»، با رد هرگونه اخبارمنتشره درباره ورود مجدد «علی لاریجانی» به عرصه سیاست با لیست انتخاباتی سامان، گفت: این خبر از اساس کذب محض است و مانند این است که بگویند لاریجانی به ایسلند رفت!
اما آن چیزی که من از «سامان» می‌شناسم، یک بانک سامان، یک سازمان هواپیمایی و یک شهری با نام سامان در چهارمحال بختیاری است.
وی درباره اینکه آیا تاکنون جلسه‌ای با اعتدال و توسعه برای ائتلاف در انتخابات برگزار کرده‌اید؟
گفت: تا امروز که ۱۸ بهمن ماه است نه جلسه ای برای ائتلاف برگزار کرده‌ایم و نه سرلیستی داریم.
این فعال سیاسی همچنین درباره نقش خواص در انتخابات گفت: خواص نقش اساسی دارند و فرصتی است تا با موضع گیری درست مردم را به مشارکت در انتخابات دعوت کنند و ماهم یک رای بیشتر نداریم.
روز گذشته در فضای مجازی خبری منتشر شده بود مبنی براینکه علی لاریجانی برای ورود مجدد به عرصه سیاست، نگاه ویژه ای به مجلس دوازدهم دارد و قرار است به صورت مستقل و با لیست سامان وارد عرصه رقابت انتخابات مجلس دوازدهم شود.