خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 05 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

پوشش فیبر نوری به ۶ میلیون خانوار رسید

مشرق | سیاسی | چهارشنبه، 18 بهمن 1402 - 12:13
وزیر ارتباطات گفت: روز گذشته پوشش فیبر نوری ما از ۶ میلیون خانوار گذشت، اکنون تقریبا در ۲۰۰ شهر این خانوارها تحت پوشش فیبر نوری قرار گرفته‌اند.
فيبر،نوري،پوشش،ارتباطات،درخواست

به گزارش مشرق، عیسی زارع‌پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز (چهارشنبه ۱۸ بهمن) در حاشیه هیأن دولت، گفت: روز گذشته پوشش فیبر نوری ما از ۶ میلیون خانوار گذشت، اکنون تقریبا در ۲۰۰ شهر این خانوارها تحت پوشش فیبر نوری قرار گرفته‌اند و اگر درخواست دهند ما ظرف یک‌ماه این سرویس پرسرعت و باکیفیت را برای آن‌ها فراهم خواهیم کرد.
وی با بیان اینکه روز گذشته نیز در شهرهای میبد، بافق، یزد و حمیدیا پوشش فیبر نوری را افتتاح کردیم، گفت: سرعت اینترنتی که برای مردم عزیزمان در محل کار و منزل آن‌ها در نظر گرفتیم حدود هزار مگا بیت بر ثانیه یعنی حدود صدبرابر سرعت فعلی است.
وزیر ارتباطات بیان کرد: البته مجددا تأکید می‌کنم که مردم برای استفاده از این سرویس باید درخواست خود را ثبت کنند زیرا ظرفیت در این حوزه موجود است و تا پایان سال نیز یک میلیون دیگر به این ۶ میلیون افزوده خواهد شد.
در حال تکمیل...