خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 05 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

افتتاح 8850 میلیارد ریال پروژه در هفتمین روز ایام‌الله دهه فجر در کاشان - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 18 بهمن 1402 - 12:12
8850 میلیارد ریال پروژه در هفتمین روز ایام الله دهه فجر در کاشان با حضور معاون استاندار، فرماندار کاشان و جمعی از مسئولان افتتاح شد.
كاشان،شهرستان،فرماندار،نفر،هفتمين،فجر،ظرفيت،اصفهان،توليد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، در هفتمین روز از ایام‌الله دهه فجر در کاشان، چندین پروژه مختلف در حوزه‌های گردشگری، صنعتی و غیره با حضور معاون اقتصادی استاندار اصفهان، فرماندار شهرستان کاشان و دیگر مسئولان شهرستان کاشان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.
یک مجموعه سنتی با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی ️در هفتمین روز از دهه مبارک فجر، طی آئینی با حضور سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان، محمدشریف زارعی فرماندار ویژه شهرستان کاشان، معاونین فرماندار و جمعی از مسئولین این شهرستان بهره‌برداری شد.
این مجموعه در مساحت 900 متر مربع فضا، 17 اتاق با اعتبار 100 میلیارد ریال احداث و 30 نفر ظرفیت پذیرش دارد و برای 20 نفر اشتغال‌زایی مستقیم ایجاد کرده که با احداث این مجموعه 20 تخت به ظرفیت گردشگری کاشان اضافه شده است.
بهره‌برداری از یک اقامتگاه سنتی نیز ️در هفتمین روز از دهه مبارک فجر، طی آئینی با حضور سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان، فرماندار شهرستان کاشان، معاونین فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان کاشان به بهره‌برداری رسید.
این مجموعه اقامتی که با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی افتتاح و به بهره‌برداری رسید در مساحت 499 مترمربع زیر بنا و دارای هفت اتاق و ظرفیت 21 تخت با سرمایه گذاری حدود 70 میلیارد ریال و اشتغال‌زایی 12 نفر، احداث شده است.
بهره‌برداری از خط تولید یک شرکت تولیدی نیز در هفتمین روز از دهه مبارک فجر با حضور سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان، فرماندار ویژه شهرستان کاشان، قائم مقام شرکت ایمیدرو، معاونین فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان کاشان بهره‌برداری شد.
این افتتاحیه شامل دو خط تولید جدید، خط اول با سرمایه گذاری 100 میلیارد تومان، اشتغال زایی 60 نفر، تولید سالیانه 600 تن و خط دوم با سرمایه گذاری 120 میلیارد تومان و اشتغال زایی 30 نفر است که سالیانه سه هزار و 600 تن تولید دارد.
بهره‌برداری از فاز نخست اولین کوره تولید آهن اسفنجی یک شرکت بخش خصوصی ️در هفتمین روز از دهه مبارک فجر، طی آئینی با حضور سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان، فرماندار ویژه شهرستان کاشان، قائم مقام شرکت ایمیدرو، معاونین فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان کاشان بهره‌برداری شد.
ظرفیت اسمی این پروژه 105 هزار تن در سال، دارای سه کوره، 35 هزار تن ظرفیت هر کوره است که 170 نفر اشتغال‌زایی مستقیم و 500 نفر به صورت غیر مستقیم اشتغال‌زایی دارد و در حدود هشت هزار و 650 هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری هزینه شده که کل سرمایه‌گذاری 24 هزار میلیارد ریال است.
انتهای پیام/801/