خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 05 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

رمز پیروزی ما در عمر پربرکت انقلاب وحدت است

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 18 بهمن 1402 - 11:56
فرمانده سپاه سلمان گفت: رمز پیروزی ما در عمر پربرکت انقلاب اسلامی وحدت بوده و قطعاً امروز و فردای ما نیازمند این معروف ارزشمند است.
انقلاب،اسلامي،شهادت،شهيد،شفائي،سلمان،ارزشمند،سپاه،فرمانده،تف ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سراوان، سردار احمد شفائی صبح امروز در یادواره شهید میرحسینی، اظهار داشت: شهادت زیباترین زخم بر پیکره هستی است؛ شهادت زیباترین غزلی است که از لبان سرخ حقیقت می طراود؛ شهادت مشعلی است که خداوند بر جان برگزیدگان خود می افروزد تا تاریکی را از شانه‌های زندگی دور کنند.
فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان افزود: شهادت بیداری را معنا می بخشد و شفاف می‌کند.
درک مقام شهادت و عظمت جایگاه آن قطعا در توان و فکر انسان‌ها نمی‌گنجد؛ تنها مقام وحی الهی است که شمه ای از این جایگاه را برای بندگان خود معرفی کرده است؛ خداوند در قرآن کریم به بیان جایگاه والای شهادت بسیار زیاد و با عظمت پرداخته است.
وی تصریح کرد: شهید میرحسینی افتخار این استان و کشور بود که در میان مردم ما رشد نمود؛ این شهید عزیز در لشکر 41 ثارالله تبدیل به عزت و افتخار مردم شد.
شهید حاج قاسم سلیمانی تا دوران شهادت خویش پیوسته یاد و خاطره این شهید بزرگوار را زنده نگاه می داشت و از او به بزرگی و نیکی یاد می‌کرد.
شفائی تصریح کرد: بهره همه ما از اینگونه مراسمات پر برکت ایجاد بصیرت در برابر فتنه های مختلف است؛ پیام شهدا در قبال فتنه های این زمانه ایستادگی و مقاومت، ولایتمداری، مردم دوستی، استمرار حرکت شهدا است.
فرمانده سپاه سلمان تاکید کرد: دهه فجر انقلاب اسلامی فرصتی ارزشمند برای توجه به ارزش های والا و اثرات گرانقدر آن است؛ ما در مسیر پیروزی انقلاب شهدای عزیزی را فدا کردیم تا بتوانیم امروز به قله‌های مختلف پیش رو برسیم.
وی گفت: در حوزه‌های علمی، زیرساخت، اقتصاد و غیره پیشرفت‌ها به برکت انقلاب اسلامی چشمگیر بوده و شرایط کنونی قابل مقایسه با پیش از انقلاب نیست.
ما با وجود همه فتنه‌هایی که دشمنان علیه ما به راه انداختند توانستیم ایستادگی کرده و پیشرفت های چشمگیری را رقم بزنیم.
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: یهود در جریان رنسانس و انقلاب فرانسه توانست ارتباط وحی با بشریت را قطع کرده و بشریت را به سمت تاریکی سوق دهد؛ صدور این تفکر پوشالی در اقصی نقاط جهان جز تاریکی، مرگ و جنگ‌های مختلف چیزی برای بشریت نداشت.
شفائی افزود: خروجی تفکر رنسانس، کشتارهای گسترده در اقصی نقاط جهان، جنگ های جهانی، بردگی و غیره بود، اما در مقابل این انقلاب شکوهمند اسلامی بود که توانست با توکل به قدرت لایزال الهی سر منشأ نابودی ظلم در جهان شود.
وی تصریح کرد: انتشار نور پر برکت انقلاب اسلامی موجب رشد خداجویی و اسلام گرایی در سراسر جهان شد که از برکات ماندگار این نظام مقدس است.
جنایات امروزی که در فلسطین رقم می خورد باقی مانده تفکر پوشالی رنسانس است.
فرمانده سپاه سلمان گفت: ما امروز قدردان نعمت بزرگ انقلاب اسلامی و ایثار و مجاهدت مردان و زنانی هستیم که توانستند این تفکر را در ایران اسلامی نهادینه کنند.
شفایی گفت: در انتخابات مختلفی که در کشور ما برگزار می شود این مردم هستند که تصمیم می‌گیرند چه اتفاقی باید رقم بخورد؛ اهمیت انتخابات به قدری است که می‌توانید تلاش دشمن برای ضربه زدن به آن را ببینید.
وی تاکید کرد: انتخابات در انسجام و وحدت ملی و عمق بخشی داخلی بسیار تاثیرگذار است؛ دشمنان ما با همه وجود دست به دست هم داده اند تا مردم ما را از آینده ناامید کرده و نقاط قوت کشور را کوچک جلوه دهند.
ما می توانیم با مشارکت جدی و ارزشمند در انتخابات مجلس شورای‌ اسلامی و خبرگان رهبری نقشه های دشمن را شکست بدهیم.
شفائی خاطرنشان کرد: رمز پیروزی ما در عمر پربرکت انقلاب اسلامی وحدت بوده و قطعا امروز و فردای ما نیازمند این معروف ارزشمند است؛ امروز دشمن در فضای مجازی و رسانه های خود به دنبال ایجاد اختلاف و پراکنده کردن ظرفیت ارزشمند مردم هستند.
انتهای پیام/