خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 06 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

توضیحات وزیر کار درباره طرح جدید کالابرگ الکترونیکی

تسنیم | سیاسی | چهارشنبه، 18 بهمن 1402 - 11:56
وزیر کار گفت: طرح جدید کالابرگ به مدت سه ماه برای تثبیت قیمت ها آغاز شده و تفاوت این با طرح سابق این است که یارانه تشویقی به 220 هزار تومان افزایش داشت.
تومان،تشويقي،عيدي،يارانه،خريد،ماه

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، سید صولت مرتضوی وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران، گفت: طرح جدید کالابرگ به‌مدت سه‌ماه برای تثبیت قیمت‌ها آغاز شده و تفاوت این با طرح سابق این است که یارانه تشویقی به 220 هزار تومان افزایش داشته و 11 قلم کالا کدگذاری شده و به میزان وزن خرید، یارانه تشویقی داده می‌شود.
وی افزود: هم‌چنین شرط حداقل 220 هزار خرید حذف شده و هرکس هر مقدار خرید کند، از یارانه تشویقی برخوردار خواهد شد؛ عیدی کارگران مشخص است و میزان آن معادل دو ماه حقوق دریافتی کارگر است و پرداخت خواهد شد یعنی اگر کارگری 12 ماه مشغول کار بوده، معادل دو ماه حقوقش را به‌عنوان عیدی دریافت خواهد کرد.
مرتضوی خاطرنشان کرد: عیدی بازنشستگان نیز طبق مصوبه هیات وزیران، 2 میلیون و پانصد هزار تومان، برای همسر 700 هزار تومان و به ازای هر فرزند نیز 300 هزار تومان است که تأمین منابع صورت گرفته و پرداخت می‌شود.
انتهای پیام/