خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 06 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تاکید ملی‌پوشان پیشین عنابی‌ها بر نقش سرمربیان در بازی ایران - قطر - تسنیم

تسنیم | ورزشی | چهارشنبه، 18 بهمن 1402 - 11:00
بازیکنان پیشین تیم ملی فوتبال قطر می گویند این تیم به سخت ترین آزمونش در جام ملت های آسیا 223 رسیده است.
قطر،بازي،ايران،تيم،فوتبال،آسيا،جام

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم‌های ملی فوتبال ایران و قطر ساعت 18:30 دقیقه امروز (چهارشنبه) در دومین بازی مرحله نیمه‌نهایی جام ملت‌های آسیا 2023 برابر هم قرار می‌گیرند.
در نخستین بازی این مرحله روز گذشته اردن 2 بر صفر برابر کره‌جنوبی پیروز شد و به فینال راه یافت.
حسن العتیبی، بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال قطر به روزنامه الوطن این کشور گفت: بازی امروز برای هر دو تیم قطر و ایران سخت است.
سطح فنی ارائه شده از سوی ایران در این دوره مسابقات تاکنون بسیار برجسته بوده و به نظرم سخت‌ترین آزمون قطر اکنون فرا رسیده است.
ایران هم همانند قطر بازی‌های مرحله گروهی‌اش را با پیروزی به پایان رساند و در دیدار با ژاپن توانست از شکست پیروزی بسازد که این نشان‌دهنده قدرت این تیم است.
از سویی قطر نیز به دنبال رکورد پیروزی‌های متوالی در جام ملت‌های آسیا خواهد بود.
العتیبی خاطرنشان کرد: نقش مربی و تمرکزش در بازی امروز بسیار مهم است و از حمایت گسترده هواداران نیز در بازی خانگی برخوردار خواهد بود.
میرغنی الزین، مربی تیم فوتبال السیلیه و بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال قطر نیز درباره بازی با ایران اظهار داشت: قطر با دومین صعود متوالی‌اش به نیمه‌نهایی جام ملت‌های آسیا می‌تواند سطح برجسته‌ای را در بازی با ایران به نمایش بگذارد که ما به آن عادت کرده‌ایم، البته بازی امروز نیازمند تمرکز بسیار بالای بازیکنان قطر است.
الزین خاطرنشان کرد: بازی امروز برای هر دو تیم قطر و ایران با توجه به اشتیاق زیاد‌شان برای رسیدن به فینال سخت است.
انتهای پیام/