خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 06 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

کیف‌کشی در استان مرکزی جمع شد - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 18 بهمن 1402 - 08:40
استاندار مرکزی گفت: به لطف الهی و همت دولت سیزدهم پدیده کیف کشی در این دولت از جمله استان مرکزی جمع شده و مدیران نیازی ندارند که بخواهند برای حفظ موقعیت خود به این پدیده سیاسی پناه ببرند.
استان،نماز،مركزي،انتخابات،روابط،اقامه،انتخاباتي،اظهار،قرار،آ ...

به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، فرزاد مخلص الائمه اظهار داشت: نهضت اتمام پروژه‌های نیمه تمام از سال گذشته آغاز شده و ادامه دارد و برخی پروژه‌ها به صورت چند شیفت در حال اجراست، سال گذشته بالغ بر 5 هزار میلیارد تومان بودجه عمرانی در استان در بخش دولتی هزینه شد که عمدتا ناظر به طرح‌های چندین ساله بوده است، اگر قرار است روند شتابان اتمام پروژه‌ها و افزایش رضایتمندی مردم ادامه داشته باشد باید رقم سال گذشته همچنان ادامه داشته باشد.
وی افزود: امسال یک هزار و 713 طرح اقتصادی و عمرانی در دهه فجر در استان مرکزی با اشتغالزایی 9 هزار و 275 نفر و ارزش سرمایه گذاری 16 و نیم همت مورد بهره برداری قرار گرفت یا عملیات اجرایی آنها آغاز شده است.
استاندار مرکزی در ارتباط با انتخابات پیش‌رو اظهار داشت: مدیران دستگاه‌های اجرایی در تمام سطوح از جانب داری از کاندیداهای انتخاباتی، فعالیت انتخاباتی در ساعات اداری و استفاده از عنوان شغلی خود ممنوع هستند و به هیچ وجه مدیران در مراسمات و جلسات انتخاباتی تا روز رای گیری حق حضور ندارند و مجازاتی در قانون نیز برای آنها پیش بینی شده است.
183 امکان تبلیغی دولتی در استان شناسایی و اعلام شده است که حسب درخواست فرمانداران در اختیار نامزدهای انتخاباتی قرار داده می‌شود.
مخلص الائمه در ارتباط با پدیده کیف‌کشی در کشور گفت: به لطف الهی و همت دولت سیزدهم پدیده کیف‌کشی در این دولت از جمله استان مرکزی جمع شده و مدیران نیازی ندارند که بخواهند برای حفظ موقعیت خود به این پدیده سیاسی پناه ببرند.
وی با انتقاد نسبت به عدم رضایتمندی از عملکرد روابط عمومی‌ها بیان کرد: از برخی روابط عمومی‌ها رضایت نداریم که اینها باید تغییر کنند؛ سازمان بدون روابط عمومی را به سازمانی با روابط عمومی ضعیف ترجیح می‌دهیم بنابراین این روابط عمومی ها باید تغییر کنند، برخی دستگاه‌ها تولیدات و منشوراتی دارند که این تولیدات باید تا خانه‌های مردم وارد شود و آحاد مردم جامعه باید از اهم رویدادها و پیشرفت های استان مطلع شوند.
خانواده‌ها مسئولیت سنگینی در آشنایی فرزندان خود با نماز و اثرات آن دارند
حجت‌الاسلام علی رودبارانی، مدیر ستاد اقامه نماز استان مرکزی هم در این نشست اظهار داشت: نماز نیاز معمولی نیست و آثار فراوانی دارد که مهم‌ترین آن پیشگیری، کنترل و درمان جامعه از آسیب‌های اجتماعی است و اقامه نماز در دستگاه‌های اجرایی باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.
وی افزود: خانواده‌ها مسئولیت سنگینی در آشنایی فرزندان خود با نماز و اثرات آن دارند و در این راستا باید تلاش مضاعفی به کار گیرند.
مدیر ستاد اقامه نماز استان مرکزی با بیان اینکه اقامه نماز در مدارس از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، گفت: فضای مدرسه‌ها برای نمازخوانی باید به بهترین شکل ایجاد‌ شود.
در انتخابات این دوره شعب آنلاین هستند
مهدی نعیمی، مدیرفناوری اطلاعات، امنیت فضای مجازی و شبکه دولت در استان مرکزی نیز با اشاره به انتخابات اظهار داشت: در انتخابات این دوره شعب آنلاین هستند و این آنلاین بودن ایجاب می کند که در روستاهای دورافتاده زیرساخت فراهم شود و این اهمیت فناوری را در انتخابات بیش از پیش کرده است
وی افزود: هزار و 85 شعبه اخذ رای برای استان مرکزی باید مجهز به تلفن باشد ونیاز است تاسیسات مخابراتی قبل از انتخابات بررسی شود تا مشکلی در زمان انتخابات ایجاد نشود.
انتهای پیام/711/