خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 05 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

دعوت سردار رادان از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات/ باید دشمنان را سرافکنده کنیم

تسنیم | استان‌ها | سه شنبه، 17 بهمن 1402 - 20:21
فرمانده کل انتظامی کشور حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات 1402 را دو صحنه مهم مقابله با دشمنان دانست و گفت: بدون شک حضور پرشور در انتخابات 1402 دشمنان را سرافکنده می کند.
انتخابات،سمنان،مشاركت،انتظامي،شهيد،تصريح،عرصه،استان،حضور،اسل ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، سردار سرتیپ احمدرضا رادان عصر امروز اجلاسیه 111 شهید عرصه نظم و امنیت فرماندهی انتظامی استان سمنان عنوان کرد: دشمن در راهبرد خود برای کاهش مشارکت در انتخابات به دنبال ایجاد تردید و عملیات شناختی در اذهان جامعه و ایجاد فاصله بین مردم و حاکمیت و رهبری است.
وی حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات 1402 را دو صحنه مهم مقابله با دشمنان دانست و با تأکید بر لزوم هوشیاری آحاد جامعه در این تقابل تاریخی خاطرنشان کرد: بر این اساس امروز همه مردم وظیفه دارند در انتخابات مشارکت داشته و دیگران را نیز برای حضور در انتخابات ترغیب کنند.
فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه دشمن دسیسه و توطئه کرده و بر طبل نیامدن و عدم مشارکت در بحث انتخابات یازدهم اسفند ماه می‌کوبد تصریح کرد: در عین حال رهبر معظم انقلاب نیز فرمان مشارکت قوی را دادند و بر ما واجب است که با آگاهی در مقابل جبهه باطل ایستاده و به وظیفه خود در حضور حداکثری پای صندوق‌های رای و ترغیب دیگران به انجام این مهم عمل کنیم.
سردار رادان تصریح کرد: امروز اگر گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب و امت اسلامی باشیم، گمراه نخواهیم شد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به جنایات رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی در غزه اشاره کرد و آن را نشانه درماندگی و شکست این رژیم منحوس دانست.
فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه امروز و در روزگاری که تلاش دشمنان و معاندان نظام برای فراموش کردن راه شهداست، باید یاد و خاطره شهدا را گرامی بداریم تصریح کرد: سه هزار شهید والامقام استان سمنان و سردارانی چون حاج حسن شاطری، سید رضی موسوی چاشمی و 111 شهید عرصه نظم و امنیتنشان می‌دهد که استان سمنان همواره در عرصه ایثار و شهادت پیشگام بوده است.
انتهای پیام/363/