خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 10 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

حمله حزب‌الله لبنان به مقر فرماندهی گردان «بیت هلل»

مشرق | بین‌الملل | سه شنبه، 17 بهمن 1402 - 19:20
حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌هایی از عملیات‌های جدید خود علیه ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی خبر داد.
اشغالي،صهيونيستي،لبنان،مقاومت،ارتش،رژيم،شبعا

به گزارش مشرق به نقل از النشره، حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌هایی اعلام کرد که ۴ عملیات جدید را علیه ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی به انجام رسانده است.
حزب‌الله لبنان بیان کرد: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۲:۱۰ عصر امروز سه‌شنبه ۶ فوریه ۲۰۲۴ مقر فرماندهی گردان بیت‌هلل زیرمجموعه تیپ شماره ۷۶۹ منطقه شرق را با تسلیحات مناسب هدف گرفتند و به صورت مستقیم به آن آسیب زدند.
‏‏در بیانیه دیگر حزب‌الله لبنان نیز آمده است: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۲:۳۰ عصر امروز سه‌شنبه ۶ فوریه ۲۰۲۴ موضع رویسات العلم در مزارع اشغالی شبعا را با تسلیحات مناسب هدف گرفتند و به صورت مستقیم به آن آسیب زدند.
‏همچنین حزب‌الله لبنان اعلام کرد که موضع صهیونیستی «رمتا» در مزارع اشغالی شبعا و موضع صهیونیستی «سماقه» در تپه‌های اشغالی کفرشوبا و مزارع اشغالی شبعا را با تسلیحات موشکی هدف قرار داده است.
علاوه بر این رسانه‌های عبری زبان از به صدا درآمدن آژیر هشدار در منطقه‌های شمالی سرزمین‌های اشغالی و بیم از رخنه پهپادی به الجلیل غربی خبر دادند.
این رسانه‌ها گزارش دادند که حمله‌های خمپاره‌ای به مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در مرزهای شمالی سرزمین‌های اشغالی ادامه دارد.
از سوی دیگر خبرنگار المیادین گزارش داد که توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی اطراف شهرک‌های «کفرشوبا»، «کفر حمام» و «الهباریه» در جنوب لبنان را گلوله‌باران کرده است.
همچنین اطراف شهرک «حولا» در جنوب لبنان نیز با حمله هوایی ارتش رژیم صهیونیستی مواجه شد.