خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 11 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

جزئیات آتش‌سوزی انبار بزرگ پلاستیک در جاده خاوران - تسنیم

تسنیم | اجتماعی و حوادث | سه شنبه، 17 بهمن 1402 - 18:37
سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: در پی آتش سوزی در انبار بزرگ پلاستیک در جاده خاوران 9 ایستگاه آتش نشانی به همراه تجهیزات و خودروهای تانکر آب از شهرداری تهران به محل حادثه اعزام شدند.
آتش،نشاني،سوزي،حادثه،شهرداري،تهران

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اظهار کرد: ساعت 16:4 ظهر امروز یک مورد آتش سوزی گسترده در یک انبار گسترده در جاده خاوران شهرک خاورشهر به سازمان آتش نشانی اعلام شد.
وی تصریح کرد: در پی این آتش سوزی 9 ایستگاه آتش نشانی به همراه تجهیزات و خودروهای تانکر آب از شهرداری تهران به محل حادثه اعزام شدند.
ملکی گفت: آتش نشانان در مدت کمتر از 6 دقیقه از چند طرف به محل حادثه رسیدند.
6 سوله‌ مسقف با متراژ 1500 متر و با کاربری نگهداری ظروف پلاستیکی (وسایل آشپزخانه) دچار حریق شدند که دود بسیار غلیظی ایجاد کرد که از فواصل بسیار دور قابل مشاهده بود.
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران تصریح کرد: آتش نشانان از چند جهت عملیات اطفای حریق را آغاز کردند و در حال حاضر عملیات اطفا ادامه دارد و بعضی از سقف‌های سوله‌ها به دلیل آتش سوزی از بین رفته است.
وی درباره تعداد مصدومان و فوتی‌های احتمالی در این حادثه گفت: هنوز آماری در دسترس نیست.
انتهای پیام/