خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 13 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

حضور بیش از 300 هزار بسیجی در مسابقات ورزشی جام فجر

تسنیم | ورزشی | سه شنبه، 17 بهمن 1402 - 17:12
رئیس سازمان ورزش بسیج مستضعفین گفت: مسابقات ورزشی جام فجر در سراسر کشور اجرا می شود که تاکنون بیش از 300 هزار بسیجی در این مسابقات شرکت کرده اند.
فجر،مسابقات،بسيج،ورزش،ورزشي،جام،برگزار

به گزارش خبرگزاری تسنیم، محرم نشاطی رئیس سازمان ورزش بسیج اظهار داشت: همزمان با شروع ایام الله دهه فجر، برای ارج نهادن و زنده نگه داشتن آرمان‌های انقلاب اسلامی و فرهنگ پهلوانی و اخلاق مداری در عرصه ورزش مبتنی بر سند اعتلای بسیج، مسابقات ورزشی جام فجر در سراسر کشور برگزار شده است که بیش از 300 هزار بسیجی در این مسابقات حضور داشته‌اند.
وی ضمن تاکید بر ایجاد و حفظ روحیه انقلابی در عرصه ورزش تصریح کرد: برگزاری اینگونه مسابقات و جشنواره‌های ورزشی فرصتی است برای کشف استعدادها و ظرفیت‌های ورزشی از بین آحاد مختلف جامعه که الحمدالله امروزه شاهد درخشش این استعدادهای کشف شده در رشته‌های مختلف ورزشی و در سطح ملی و فرا ملی هستیم.
رئیس سازمان ورزش بسیج گفت: باتوجه به ظرفیت و استعدادهای خوبی که در حوزه های بسیج سراسر کشور وجود دارد مسابقات جام فجر با محوریت این حوزه‌ها تا آخر دهه فجر برگزار می‌شود.
نشاطی در پایان تاکید کرد: مسابقات جام فجر در رشته‌های والیبال، پینگ پنگ، فوتبال دستی، دارت، بازی های بومی محلی و ...
برای رده سنی‌های مختلف برادران و خواهران برگزار می‌شود.
انتهای پیام/