خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 06 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

درخواست برای در اختیار قرار دادن بالگرد به سازمان‌ آتش‌نشانی - تسنیم

تسنیم | اجتماعی و حوادث | سه شنبه، 17 بهمن 1402 - 16:14
معاون خدمات شهری شهرداری تهران، از زاکانی شهردار تهران خواست تا پیگیری هایی را جهت در اختیار قرار دادن بالگرد به سازمان آتش نشانی جهت اطفاء حریق به صورت هوایی انجام بدهد.
تهران،تجهيزات،اشاره،سازمان،GPS،شهردار،نيروهاي

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، حسین نظری در آیین بهره‌برداری از دو ایستگاه آتش‌نشانی 135 و 138 (بانوان آتش‌نشان) که عصر امروز با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران، محمدامین سالاری‌پور شهردار منطقه 16، در قالب نودوهشتمین پویش امید و افتخار برگزار شد، اظهار کرد: با اشاره به برخی از موضوعات مهم و اساسی آتش‌نشانان اظهار کرد: یکی از تجهیزات مورد نیاز نیروهای آتش‌نشانی شهر تهران، داشتن GPS است تا در زمان حوادث و حضور نیروهای آتش‌نشانی سایر نیروها از وضعیت همدیگر باخبر باشند.
وی با اشاره به اهمیت تامین تجهیزات بویژه تجهیزات GPS تاکید کرد: موضوع حفظ و صیانت از پرسنل از موضوعاتی است که مورد توجه سازمان آتش‌نشانی است و برای این موضوع ما نیازمند تجهیزات اساسی بویژه GPS هستیم.
نظری به احداث ایستگاه آتش‌نشانی 135 در منطقه 16 اشاره کرد و افزود: زمین این محل توسط شهرداری منطقه تامین شده است.
معاون خدمات شهری شهرداری تهران در ادامه به آمادگی سازمان آتش‌نشانی برای اطفاء حریق به صورت هوایی اشاره کرد و گفت: عموما در این مواقع، سازمان آتش‌نشانی با همکاری که با نیروهای مسلح انجام می‌دهد از بالگردهای آنها استفاده می‌کند اما به نظر می‌رسد با توجه به شرایط شهر تهران باید تمهیداتی برای این مسئله اتخاذ شود.
وی از شهردار تهران درخواست کرد نسبت به اطفاء حریق به صورت هوایی و با در اختیار قرار دادن بالگرد به سازمان آتش‌نشانی اقدامات لازم را انجام بدهد.
انتهای پیام/