خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 06 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

آغاز ثبت‌نام پذیرش دوره‌های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی - تسنیم

تسنیم | سیاسی | سه شنبه، 17 بهمن 1402 - 15:41
معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی از آغاز ثبت نام پذیرش دوره های کاردانی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی خبر داد.
دانشگاه،كارداني،كاربردي،جامع،علمي،ناپيوسته،سنجش

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، محمد فتحیان معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی از آغاز ثبت‌نام پذیرش دوره‌های کاردانی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی خبر داد و افزود: ثبت‌نام از داوطلبان ورود به دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی جهت پذیرش بهمن ماه 1402 در بیش از 2200 کدرشته محل امکان پذیر بوده و تا 20 بهمن ماه ادامه دارد.
وی تصریح کرد: داوطلبان برای ثبت‌نام در دوره‌های کاردانی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی در مهلت مقرر به پرتال اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی ww.sanjesh.org مراجعه کنند.
فتحیان افزود: باتوجه به پیگیری‌های انجام شده از سازمان سنجش آموزش کشور، در این مرحله از پذیرش دانش‌آموزانی که حداکثر تا تاریخ 30/11/1402 از مقطع قبلی دانش‌آموخته می‌شوند، مجاز به ثبت‌نام در دوره‌های کاردانی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی هستند.
وی در ادامه گفت: در پذیرش پیش‌رو با توجه به رویکرد جدید تعهد اشتغال در حین و یا پس از تحصیل در محیط کار واحد متقاضی و یا سایر مبادی بازار کار، دانشگاه اقدام به ایجاد ظرفیت در 63 کدرشته‌محل در مقطع کاردانی ناپیوسته کرده است.
معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی در خاتمه اظهار داشت: به تمامی داوطلبان توصیه می‌شود به منظور افزایش احتمال قبولی بیش از یک کدرشته محل را انتخاب کرده و ثبت‌نام خود را به روزهای پایانی موکول نکنند.
انتهای پیام/