خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 10 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

سردار رادان: امنیت انتخابات را تأمین خواهیم کرد

تسنیم | استان‌ها | سه شنبه، 17 بهمن 1402 - 15:40
فرمانده کل انتظامی کشور بر برگزاری انتخابات در بستر امنیت پایدار تأکید کرد و گفت: امنیت انتخابات را تأمین خواهیم کرد.
امنيت،شاهچراغي،رادان،سردار،فرمانده،انتخابات،ديدار،ايران

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، سردار سرتیپ پاسدار احمدرضا رادان در دیدار آیت‌الله سید محمد شاهچراغی نماینده مردم استان سمنان در مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: امیدواریم اسفندماه امسال، انتخابات خوبی در بستر امنیت پایدار داشته باشیم.
وی عنوان کرد: فرمانده معظم کل قوا درباره انتخابات، چهار راهبرد مشارکت، سلامت، رقابت و امنیت را سفارش کردند که بخشی از آن مربوط به فراجا خواهد بود و امیدوار هستیم انتخابات خیلی خوبی در بستر امنیت پایدار داشته باشیم.
فرمانده کل انتظامی کشور ادامه داد: احساس واقعی ما این است که خداوند منتی سر ما گذاشت تا بتوانیم این لباس را به تن کنیم و پلیس مردم ایران باشیم.
سردار رادان با بیان اینکه اگر آن وظایفی که مشخص شده را درست و به موقع انجام دهیم، بعید است که خداوند قادر و متعال رحمتش را نصیب ما نکند، اضافه کرد: فراجا افتخار دارد امسال 90 شهید در راه دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تقدیم کرده و آخرین شهید ما نیز شب گذشته در مقابله با قاچاقچیان کالا و ارز، به فیض شهادت نائل آمد.
فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی ایران با ابراز خرسندی از دیدار آیت‌الله شاهچراغی گفت: بنده سال‌هاست به جنابعالی ارادت دارم و طالب دیدار با شما بودم.
سردار رادان از آیت‌الله شاهچراغی خواست از تا کارکنان فراجا را در تحقق آرمان‌های انقلاب و برقراری امنیت دعا کند.
انتهای پیام/363/