خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 05 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

افتتاح و کلنگ زنی 20 طرح عمرانی و اقتصادی در سیروان

تسنیم | استان‌ها | سه شنبه، 17 بهمن 1402 - 15:40
همزمان با ششمین روز از دهه فجر 20 طرح عمرانی و اقتصادی با حضور استاندار ایلام و جمعی از مسئولان این استان افتتاح و کلنگ زنی شد.
سيروان،پروژه،ايلام،شهرستان،تومان،استاندار،اراضي،هادي،تامين

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام، حسن بهرام‌نیا، استاندار ایلام با سفر به شهرستان سیروان همزمان با ششمین روز از دهه فجر 20 پروژه را افتتاح و کلنگ زنی کرد.
وی در آیین افتتاح پروژه ساماندهی بلوار ورودی شهر سیروان، اظهار داشت: حقوق شهروندی و زیباسازی سیمای ادارات در دستور کار باشد.
استاندار ایلام با بیان اینکه سالانه حدود 200 میلیارد‌ تومان از قبل انتقال پرونده مالیاتی نفت و گاز وارد استان می‌شود، گفت: بخشی از این اعتبارات به شهرداری‌ها اختصاص می‌یابد.
در این برنامه با پیگیری‌های استاندار ایلام همچنین دو کامیون برای امور شهری به شهرداری سیروان اختصاص یافت‌.
بهره‌برداری از پروژه طرح هادی 4 روستای شهرستان سیروان
استاندار ایلام در ادامه این سفر در آیین بهره‌برداری از پروژه طرح هادی 4 روستای شهرستان سیروان با مساحت 36 هزار متر مربع حضور یافت و گفت: امروز طرح هادی در چهار روستای لرنی، اسلامیه، نسارمله ماران و بابا‌شمس شهرستان سیروان به بهره‌برداری رسید.
بهرام‌نیا با بیان اینکه برای اجرای طرح هادی این چهار روستا 17 میلیارد تومان هزینه شده است‌، گفت: با آسفالت و بهسازی این هزینه به 29 میلیارد تومان می‌رسد.
تکمیل پروژه تامین آب اراضی دشت سیروان نیازمند 300 میلیارد تومان اعتبار
وی پس از شرکت در آیین افتتاح چندین پروژه سپس از پروژه تامین آب اراضی و شبکه آبیاری اراضی دشت سیروان بازدید کرد.
استاندار ایلام در جریان بازدید از این پروژه، گفت: برای تکمیل پروژه تامین آب اراضی و شبکه آبیاری اراضی دشت سیروان 300 میلیارد تومان نیاز است.
وی با اشاره به نشست با وزیر جهاد کشاورزی گفت: در آن جلسه مصوب شد که کل ایستگاه‌های پمپاژ کشاورزی که نیمه‌کاره که از عمر آغاز عملیات آنها بیش از یک دهه می‌گذرد، از طریق مولد‌سازی اموال مازاد جهاد کشاورزی تامین اعتبار و تکمیل شوند.
همچنین امروز ساختمان شرکت گاز شهرستان سیروان با 4 میلیارد تومان هزینه و پروژه تسهیلات زایمانی و رادیولوژی ایستا در شهرستان سیروان مورد با 150 متر مربع زیربنا و 15 میلیارد ریال مبلغ هزینه شده به بهره‌برداری رسید.
انتهای پیام/180/