خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 07 اسفند 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

توزیع روزانه 10 هزار پرس غذا در میان زائران حرم حضرت موسی بن جعفر(ع)

تسنیم | استان‌ها | سه شنبه، 17 بهمن 1402 - 15:40
موکب آستان مقدس بانوی کرامت که به مناسبت ایام شهادت امام کاظم علیه السلام در شهر کاظمین برپا شده، روزانه بین 8 تا 10 هزار پرس غذا در سه وعده صبحانه، نهار و شام در میان زائران حرم مطهر حضرت موسی بن جعفر علیه السلام توزیع می کند.
موكب،كاظمين،زائران،حضرت،شهر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، موکب آستان مقدس بانوی کرامت که به مناسبت ایام شهادت امام کاظم علیه‌السلام در شهر کاظمین برپا شده روزانه بین 8 تا 10 هزار پرس غذا در سه وعده صبحانه، نهار و شام در میان زائران حرم مطهر حضرت موسی بن جعفر علیه‌السلام توزیع می‌کند.
این موکب که مورد استقبال زیاد زائران و عزاداران حضرت موسی بن جعفر (ع) قرار گرفته، علاوه بر توزیع غذا به توزیع میان‌وعده صبح، عصر و شب در میان زائران می‌پردازد.
همچنین برگزاری مراسم فرهنگی از جمله سخنرانی معارفی به زبان عربی، مداحی و روضه‌خوانی و برپایی نماز جماعت از دیگر فعالیت‌های این موکب در شهر کاظمین است.
موکب حضرت معصومه (س) هر ساله در ایام شهادت امام کاظم (ع)، پدر گرامی حضرت معصومه (س) در شهر کاظمین برپا می‌شود و همواره با استقبال گرم زائران و مردم شهر کاظمین همراه بوده است.
انتهای پیام/452/